Żurom ma nowego przeciwnika. Dołączył do federacji Marcina Najmana

"Znacznie cięższy niż Sobota" - mówi o nowym rywalu Żurom.


2021.04.16

opublikował:

Żurom ma nowego przeciwnika. Dołączył do federacji Marcina Najmana

fot. Instagram / @andrzej.zurom.zuromski

Koniec spekulacji dotyczących freak fightu z udziałem Żuroma. Nie udało się zorganizować pojedynku z Sobotą w barwach Gromdy, nie udało się również w Fame MMA, więc inicjator Stop Pomówieniom związał się z federacją Marcina Najmana i to właśnie w jej barwach zadebiutuje w ringu.

Kto będzie jego przeciwnikiem? – Będzie cięższy niż Sobota – zapewniał przedwczoraj w mediach społecznościowych Żurom. Teraz autor „Poszukiwanego, rapu z celi i wolności” opublikował film nagrany wspólnie z Antykonfidentem, informując, że obaj panowie podpisali umowy z fedarcją MMA-VIP. Czy to znaczy, że stoczą pojedynek? A może Żurom zmierzy się z samym Najmanem?

Sprawdź także: „Jakim cudem oni wszyscy dostali wolne na budowie tego samego dnia” – Sentino komentarzem fana podsumowuje diss Step Armii

Mogę wam śmiało powiedzieć, że dojdzie do walki, a czy między mną a kolegą (Żurom wskazuje na Antykonfidenta – przyp. red.), czy między mną a kim innym – na pewno się przygotowujemy i na pewno walki będą, bo dzisiaj się dogadaliśmy, podpisaliśmy kontrakty – informuje.

Oprócz filmu Żurom opublikował także zdjęcie z Marcinem Najmanem, potwierdzając podpisanie kontraktu z jego organizacją.

Czy Marcin Najman wróci ze sportowej emerytury? Hejterzy chcieli walki Żurom vs Najman. Czy tak się stanie w przyszłości? – droczy się z fanami Żurom.

Polecane

Share This