Żurom o konflikcie Tedego z Boriksonem: „Zagranie poniżej pasa”


2014.06.02

opublikował:

Żurom o konflikcie Tedego z Boriksonem: „Zagranie poniżej pasa”

Tede zdradził niedawno, że jego kielecki kolega w latach 90. nosił jego używane już buty. Pierwsza reakcja BRX`a była ostra – „Zamknij kurwo mordę, bo się to źle skończy dla Ciebie!”, napisał na Instagramie. Później dodał: „W czasach, kiedy nie miałem pieniędzy, chodziłem w Twoich butach”.

Żurom uważa, że słowa Tedego były „poniżej pasa”, ponieważ tego typu kwestie nie powinny ujrzeć światła dziennego.

„Nie można się z tego nabijać, bo ja też dawałem używane bluzy, koszulki pewnym raperom w latach 98-04 i o tym nikt się nie dowie komu. Po prostu miałem, oni nie mieli i dawałem (nawet nowe rzeczy czasem). Uważam, że byliście kolegami dobrymi i to co było wtedy powinno zostać między wami a nie wyciągane ku zabawie i hejtowaniu gawiedzi”, wyjaśnia Żurom.

{sklep-cgm}

Pomysłodawca akcji Stop Pomówieniom przypomniał też wywiad Borixona, w którym w obecności córki opowiadał o rzekomym romansie z dziewczyną Tedego (dostępny poniżej): „Nasze kontakty się rozeszły ale prośba ze względu na twoją córkę byś się zastanowił jako ojciec i nie nagrywał takich filmów w jej obecności. Słownictwo i tematyka o której mówisz przy niej nie stawia Cię w dobrym świetle”.

Koniec końców Żurom życzy obu raperom klasy: „Obu Panów znam bardzo dobrze gdzieś od 97 roku i życzę im obu tylko dobrego, oby tylko umieć zachować dystans i atakować się z klasą”.

Polecane

Share This