Żurom odpowiada na warunki Soboty: “Sobuś znów pokazał, że nie ma jaj i charakteru by bić się na gołe pieści”


2021.03.23

opublikował:

Żurom odpowiada na warunki Soboty: “Sobuś znów pokazał, że nie ma jaj i charakteru by bić się na gołe pieści”

Przypomnijmy, że wczoraj wieczorem Żurom jednoznaczeni stwierdził, że chce zmierzyć się z Sobotą.

– Słowo się rzekło i Sobota chce ze mną bitki. Więc jeśli się uda zorganizować walkę w jakieś Federacji, to proszę bardzo. Z chęcią oklepie mu ta wielka, niewyparzoną i kulawą gębę!!! Dość internetu, czas na konkrety!!! – napisał Żurom.

Godzinę po tym wpisie Żurom zamieścił film, w którym mówi, że jest zielone światło na walkę Sobota vs Żurom.

– Jestem po rozmowie z włodarzem Gromdy – jest potwierdzenie, jest zielone światło na walkę Żurom – Sobota. Walka na gołe pięści nie na jakieś rękawice. Jest to dla mnie sprawa honorowa więc takie tutaj podejmuje wyzwanie. Sobota nie pruj się w tych komentarzach z tych kont fikcyjnych, stań do walki. Honoru ci już nic nie zostało, może jakieś strzępy zostały za tym małym paznokietkiem, że podejmiesz to wyzwanie. Piszesz mi na moim oficjalnym kanale – potwierdziłeś mi ze swojego oficjalnego konta, że chcesz takiej walki, więc mam nadzieję, że stawisz się w wyznaczonym dniu, miejscu i czasie i pokażemy na gołe pięści… Mam nadzieję, że prawda i racja zwyciężą, bo są po mojej stronie. Ja dam na pewno ze swojej strony wszystko, nie boję się takiej walki na gołe pięści, postaram się ciebie zmasakrować jak będę mógł najlepiej i znokautować jak najszybciej. To jest potwierdzone info, wiesz gdzie się odzywać – do Gromdy. Czekają tam na ciebie w tym tygodniu. Będzie oficjalne oświadczenie na stronie Gromdy, żeby nikt nie pomyślał, że to jest kawał, że Żurom robi sobie jaja, że idzie prima aprillis, tylko jest to poważna sprawa, dla mnie honorowa, żeby tą sprawę z tobą załatwić. Bo już mam dosyć użerania się z tobą w Internecie. Nie chce mi się z tymi hejtowymi kontami walczyć, które mi tam komentują wszystko. Nie chcę. Załatwmy to raz a dobrze na pięści. Mam nadzieję, że za swoje czyny zostaniesz ukarany, a moja pięść za wszystkich, których skrzywdziłeś swoimi zeznaniami, wymierzy ci sprawiedliwość – mówi Żurom.

Dziś w rozmowie z nami managerka Soboty, Niéllé Sobolewskaiej-Diarra, tak skomentowała wpis Żuroma:

Jeśli już ktoś miałby na nas zarobić, to tylko Fame MMA, bo my zarabiamy na nich. Mamy z nimi bardzo dobry układ, Michał dostał bardzo dobre pieniądze za walkę z Filipkiem, jedne z najlepszych jakie wypłaciła komukolwiek ta federacja. Chcemy być wobec nich lojalni. Czekamy, aż Krzysiek Rozpara z Fame’u wróci z urlopu i wtedy Michał będzie w pierwszej kolejności rozmawiał z nimi – wyjaśnia Niéllé.

Przed walką z Filipkiem Michał ważył 73 kg. Żurom wygląda na jakieś 120 kg, musieliby się więc spotkać gdzieś po drodze – komentuje Niéllé.

SPRAWDŹ TAKŻE: Poznaliśmy pierwszego zawodnika federacji Malika Montany. Jest nim raper!

„Sobuś znów pokazał, że nie ma jaj i charakteru by bić się na gołe pieści”

Na te słowa na swoim Instagramie zareagował Żurom.

Po pierwsze Stop Pomówieniom , bo ważę 107 kg a nie 120 kg 

Po drugie, Sobuś znów pokazał, że nie ma jaj i charakteru by bić się na warunkach Gromdy czyli gołe pieści i kategoria wagowa mu też nie pasuje, o czym nie mówi sam, lecz za pośrednictwem kobiety, bo nie od dziś wiadomo, kto rządzi u niego w domu i ogólnie  Kobieta zabiera głos, ale obiecałem i słowa dotrzymuję, że to sprawa między nami, a rodzina rzecz święta i jeśli kobita chce być z kapusiem, to jej świadomy wybór i niech sobie żyje w zgodzie z własnym sumieniem…

Co do Walki :

Jeśli zależy Ci tylko na kasie, to pogadaj z Gromda i poznaj ich propozycje zanim pogadasz potwierdzaczu z Famme MMA , zanim Prezes tej Organizacji wróci z urlopu. Ja wolałbym sprawę załatwić publicznie na gołe pieści !!!!

Jeśli FAME MMA będzie chciało taka walkę zorganizować, to też jestem gotów, a w ostateczności na rękawice MMA , nie bokserskie i walka w stójce bez żadnych tarzanek i dźwigni. SAM CZYSTY BOKS NA RĘCE !!!

Waga

Skoro twoja żona zamiast ciebie mówi, że to też duży problem, to obiecuje, że zrzucę znów kilkanaście kg i możemy się spotkać w przedziale wagowym 90 – 95 kg , ty szczurku przytyjesz trochę, a ja zrzucę sadełko i będę szybszy , więc waga nie jest problemem.

Tyle na dziś na temat Potwierdzacza Soboty i mam nadzieję, że moje pieści wymierza mu sprawiedliwość za jego lewe zachowanie !!!! Amen – napisał.

Czy dojdzie więc do starcia obu panów? Teraz wszystko w rękach włodarzy FAME MMA i samych zainteresowanych – bo jak widać problemem, może być formuła, w której mieliby walczyć panowie.

Polecane

Share This