Żurom skonfliktowany z niedawnym sojusznikiem? „Pokłóciła nas sytuacja z Popkiem”


2020.07.21

opublikował:

Żurom skonfliktowany z niedawnym sojusznikiem? „Pokłóciła nas sytuacja z Popkiem”

fot. kadr z wideo

W niedzielę Żurom zapowiadał, że na dwa tygodnie znika z sieci. Inicjator akcji Stop Pomówieniom szykował się do wyjazdu na urlop, podczas którego chciał odpocząć od internetu i konfliktów z Popkiem, Pomidorem i Sobotą. Mimo to w poniedziałek pojawiło się jego nowe nagranie, w którym Żurom zwraca się do Miśka z Nadarzyna, z którym ewidentnie w ostatnich dniach się poróżnił.

Panowie jeszcze kilka dni temu wspólnie komentowali sytuację Popka, z którym obaj mieli wystąpić w „Asymetrii”. Finalnie w nowym filmie Konrada Niewolskiego nie zobaczymy Andrzeja Żuromskiego. Raper twierdzi, że sam zrezygnował z udziału w tej produkcji, bo nie chce mieć już nic wspólnego z Popkiem, Misiek sugeruje z kolei, że Niewolski go z tego filmu wyrzucił.

Sprawdź też: Żurom rezygnuje z roli w „Asymetrii”: „Film polecam, Popka niekoniecznie”

Misiu, ja cię szanowałem i szanuję, ale nie pisz bzdur. Ja sam zrezygnowałem z filmu. Jeśli on opowiada, że mnie z tego filmu wyrzucił, nie wiem skąd masz te informacje, to jest coś innego na rzeczy, bo mi tego w twarz nie powiedział. Powiedziałem ci, że jesteś fajny chłop, ale na internecie to się nie znasz, bo podchodzą cię z jakichś fałszywych kont. Bądź obiektywny w tym co mówisz, bo znamy się, lubimy. Pokłóciła nas sytuacja z Popkiem. Ja Popka wyjaśniłem, to samo z Pomidorem – powiedziałem, co o nim myślę, a ty pocisnąłeś Pomidorowi, a o Popku nic się nie odzywasz, więc ludzie nie wiedzą nawet, jakie masz zdanie o Popku – czy jest on dla ciebie w porządku, czy jednak nie – komentuje Żurom, zachęcając Miśka do przedstawienia swojego stanowiska.

Polecane

Share This