Żurom upomina Popka: „Oszukałeś mnie w hotelu, oszukałeś Miśka na planie Asymetrii. Jesteś dla mnie frajerem”


2020.06.30

opublikował:

Żurom upomina Popka: „Oszukałeś mnie w hotelu, oszukałeś Miśka na planie Asymetrii. Jesteś dla mnie frajerem”

fot. kadr z wideo

Na przestrzeni ostatnich tygodni relacje Żuroma z Popkiem uległy drastycznemu pogorszeniu. Na początku czerwca panowie wspólnie atakowali Pomidora, ale już kilka dni później Żurom doszedł do wniosku, że obaj byli reprezentanci Firmy mają sporo za uszami i z żadnym z nich nie chce mieć do czynienia.

Pomidor do mnie wydzwaniał wczoraj, dzisiaj wydzwania. Dałem mu czas do końca miesiąca, jakieś tam dokumenty ma ogarniać do końca miesiąca. Dla mnie sprawa jest zakończona. Jeśli Pomidor załatwi te dokumenty no to jak najbardziej. Ja daję mu przy wszystkich czas do końca czerwca – mówił niedawno Żurom.

Wygląda na to, że Pomidor nie wywiązał się z obietnicy, bo inicjator akcji Stop Pomówieniom zapowiada, że w najbliższych dniach opublikuje film, w którym przedstawi dowody przeciwko Pomidorowi. Póki co obu raperów nazywa „fajami” i zarzuca im notoryczne kłamstwa.

Sprawdź też: Żurom nie jest już po stronie Popka i stawia ultimatum Pomidorowi

Oszukałeś mnie w hotelu, oszukałeś Miśka na planie Asymetrii. Jesteś dla mnie frajerem – komentuje Żurom, nie ukrywając rozczarowania Popkiem.

Polecane


Share This