Zuza Jabłońska i Sarius w singlu „Duch”

Zuza zapowiada debiutancką płytę "Psycho.


2020.09.24

opublikował:

Zuza Jabłońska i Sarius w singlu „Duch”

fot. kadr z wideo

Już 16 października ukaże się debiutancki album Zuzy Jabłońskiej pt. „Psycho”. Jego kolejną zapowiedzią jest utwór „Duch”, w którym gościnnie pojawił się Sarius.

Singiel opowiada o tym, że miłość potrafi uzależniać oraz determinować wszystkie działania w naszym życiu. Jeśli jest szczera z obu stron, to pcha nas do przodu i uzupełnia brakujący element naszej duszy. Jeśli jest toksyczna, to niestety odbiera nam zdrowy rozsądek i powoduje wewnętrzny rozpad naszego własnego ja – komentuje Zuza.

Kiedy dostałem do sprawdzenia pilot utworu wraz z propozycją swojej „roli” do obsadzenia, to od razu złapałem na ten projekt zajawkę. Stylistyka numeru w kwestii muzycznej i lirycznej idealnie trafia w mój gust. Zuza to bardzo sympatyczna i utalentowana dziewczyna, więc super było spędzić wspólny dzień na planie w genialnej atmosferze. A efekt tej kooperacji powinien przypaść słuchaczom do gustu – opowiada o współpracy Sarius.

To nie pierwszy raz kiedy Zuza łączy siły z raperami. W jej innym singlu „Powiedz mi to w twarz” wystąpili Jan-rapowanie i Siles, a piosenka uzyskała status platynowej płyty (ponad 2 mln streamów oraz prawie 18 mln wyświetleń klipu).

Polecane