Zwycięzca Must Be The Music nagrywa płytę


2012.07.12

opublikował:

Zwycięzca Must Be The Music nagrywa płytę

Maciej Czaczyk – zwycięzca popularnego programu „Must Be The Music” znanego z Telewizji Polsat – właśnie podpisał kontrakt fonograficzny z wytwórnią HQT Music Group. Album pod koniec września trafi na półki sklepów w całej Polsce.

 

Maciej nie tylko świetnie śpiewa, ale przede wszystkim jest fenomenalnym gitarzystą – do tego stopnia, że mógłby być instruktorem tego instrumentu. Artysta za sprawą „Must Be The Music”, gdzie pokazał się jako utalentowany muzyk, błyskawicznie zdobył niezwykle pozytywne opinie jury oraz szturmem podbił serca fanów w całej Polsce.

Ci, którzy z wytęsknieniem czekają na krążek Macieja Czaczyka muszą wytrzymać jeszcze 2 miesiące, jednak już teraz w wielu rozgłośniach radiowych można posłuchać jego singla – „Dla Ciebie”, który świetnie radzi sobie na listach przebojów. Premiera teledysku do utworu będzie mieć miejsce jeszcze w lipcu.

To wspaniale, że dzięki programowi Must Be The Music otrzymałem szansę zrealizowania swoich zamiarów i nareszcie podpisałem te kilka niezbędnych kartek papieru, nazywanych ładnie kontraktem fonograficznym. Mam wielką nadzieję, że płyta przypadnie Wam do gustu!

Maciej Czaczyk to 18-letni chłopak z Gryfina pod Szczecinem, który zamierza podbić polski rynek muzyczny gitarowymi i jednocześnie rytmicznymi, pop-rockowymi brzmieniami. Za kompozycje na albumie odpowiedzialny jest muzyk, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Robert Janson. Nie zabraknie jednak kompozycji Macieja, którego gitarowe solówki będą nieodzownym elementem każdego nagrania.

Polecane

Share This