Zwycięzca Voice Of Poland odrzucił propozycję od samego Jacka Kurskiego?


2020.12.16

opublikował:

Zwycięzca Voice Of Poland odrzucił propozycję od samego Jacka Kurskiego?

Krystian Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Kilka dni temu Ochman zwyciężył w muzycznym show TVP – Voice Of Poland.

W związku z tym, Ochman dostaje wiele propozycji pojawiania się na antenie TVP. Jedną z nich był udział w tegorocznej imprezie sylwestrowej. Prezesowi TVP – Jackowi Kurskiemu marzył się podobno występ Ochmana ze swoim dziadkiem. Jak donosi serwis Pomponik, wokalista jednak postanowił odmówić udziału w imprezie:

– Każdy zwycięża ‚Voice’a’ dostaje wiele propozycji zawodowych od TVP. Zazwyczaj są to występy w programach śniadaniowych, rozrywkowych czy sezonowych. Krystian jako triumfator show został osobiście zaproszony do występu sylwestrowego przez prezesa stacji. Odmówił – powiedział informator serwisu.

Co więcej portal potwierdził informację u samego artysty:

– Chciałbym, aby ten dzień był tylko dla mnie. Chcę się zrelaksować i skupić na moich planach. Ostatnio nie mam na to czasu, bo każdego dnia coś robię. Sylwester chcę sobie zrobić wolny. Może będę pisał nowe piosenki” – powiedział Pomponikowi Ochman.

TVP zaprzecza, żeby kierowało propozycję udziału w Sylwestrze do Krystiana Ochmana…

Polecane


Share This