Życie Krawczyka jak wino


2011.02.04

opublikował:

Życie Krawczyka jak wino

Gwiazda polskiej estrady, Krzysztof Krawczyk, powraca z nową płytą. Najnowszy album artysty zatytułowany „Życie jak wino” ukaże się 7 lutego.

Płyta Życie jak wino jest muzyczną kontynuacją wspomnień wybitnego wokalisty Krzysztofa Krawczyka i Andrzeja Kosmali, jego wieloletniego przyjaciela, managera i autora tekstów piosenek. Jest ona nieodłącznym elementem wydanej pod tym samym tytułem w listopadzie 2010 roku autobiografii obu panów. Album zawiera piętnaście niepublikowanych dotąd utworów, nawiązujących do opisywanych w książce wspomnień, okoliczności i wydarzeń. Płyta stanowi muzyczny zapis refleksji na temat życia pokolenia obu artystów. Utwory inspirowane egzotycznymi i odległymi podróżami oraz gorzkimi chwilami życia codziennego z pewnością poruszą fanów Krawczyka.


Krzysztof Krawczyk – „Album Życie jak wino jest momentem zetknięcia się dwóch różnych osobowości. Zespaja go przyjaźń, wspólny cel oraz pasja do muzyki.

Andrzej Kosmala – „Zebraliśmy te piosenki na jedną płytę i oddajemy ją do rąk Państwa jako swoisty muzyczno – słowny suplement do książki. Krzysztof powrócił tutaj w roli śpiewaka, a ja tekściarza. Piosenki nie są o żadnych rzeczach nieistotnych, ale o naszym życiu opisanym od serca

Polecane

Share This