Życiowe dylematy Eldoki. „Aż włosy stają od tego myślenia”


2020.09.29

opublikował:

Życiowe dylematy Eldoki. „Aż włosy stają od tego myślenia”

fot. P. Tarasewicz

2020 nie jest łaskawy dla nikogo. Eldoka także ucierpiał w tym roku, tracąc pracę w Weszło FM. – Przygotowujemy się na duży kryzys na rynku sportowym i rynkach pokrewnych. Nie wiadomo, ile potrwa pat. Dlatego musimy się zrestrukturyzować. Mamy 59 osób na liście płac, pewnie zejdziemy do 55 i odpowiedzialnie ograniczymy koszty. Niczego nie zamykamy – komentował pod koniec marca szef Weszło Krzysztof Stanowski, tłumacząc rozstanie z raperem i Janem Cioskiem.

W tym roku na rynku miała się pojawić także nowa płyta warszawskiego weterana. Premierę „Alfy” zaplanowano pierwotnie na 9 listopada, ale kilka tygodni temu artysta zdradził, że krążek ukaże się dopiero w 2021.

Sprawdź też: Eldo: „Jestem człowiekiem, który nigdy nie poszuka pomocy”

Niestety z przyczyn formalnych premiera płyty „Alfa” zostaje przesunięta na rok 2021. Więcej informacji podamy jesienią… Uwierzcie, że to dla mnie bardzo niedobra i jakimś sensie dramatyczna wiadomość, ale po prostu nie ma możliwości, żeby było inaczej… – poinformował w tym miesiącu raper.

Eldo znalazł się na rozdrożu. Raper ma na plany na przyszłość, ale ich realizacja nie musi być taka prosta.

Znaleźć pracę, wydać płytę, otworzyć własny biznes… aż włosy stają od tego myślenia – pisze na instagramowym profilu artysta. Trzymamy kciuki, by wszystko poukładało się po jego myśli.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eldoka (@eldoka79)

Tagi


Polecane

Share This