Zygmunt Chajzer bardzo chce iść na koncert Maty. „Mogę rozdawać młodzieży biały proszek”


2021.09.30

opublikował:

Zygmunt Chajzer bardzo chce iść na koncert Maty. „Mogę rozdawać młodzieży biały proszek”

fot. facebook.com/ChajzerFilip

Już w sobotę Mata wystąpi na Bemowie na jedynym tegorocznym koncercie promującym album „Młody Matczak”. W sprzedaży są już tylko ostatnie bilety szóstej puli w cenie 250 PLN oraz wejściówki VIP, za które trzeba zapłacić 450 PLN. Czy wśród widzów, którzy pojawią się na największym koncercie w historii polskiego rapu, znajdzie się Zygmunt Chajzer? Wygląda na to, że bardzo by chciał.

Filip Chajzer, syn prezentera Polskiego Radia, gospodarza „Idź na całość” i gwiazdy reklam proszków do prania, zdradził, że jego ojciec słyszał „Papugę” – singiel Maty z gościnnym udziałem Quebonafide i Malika Montany i utwór tak mu się spodobał, że chętnie posłuchałby go na żywo, tym bardziej, że znalazł się w nim poświęcony mu fragment. „Sędzina patrzy jakby chciała złapać za faję / Prokurator wie, że nie pomoże nawet frajer / Bo papuga pierze moje brudy jak Zygmunt Chajzer” – nawija w swojej zwrotce Malik Montana.

Mój tata – absolutny mistrz świata 👏🏆🌍 dzwoni do mnie wczoraj z sensacyjnym newsem – „Słuchaj! Rapuje o mnie Mata, Quebonafide i Malik Montana”. Nie miałem pojęcia, że Ziggi jest aż tak na bieżąco ze Spotify, ale okazuje się, że jest 👌 Tata jedzie dalej – „załatw mi wejście na koncert, należy mi się skoro jestem w tekście”. Myślę sobie – to nawet logiczne. „A jak będą się opierać powiedz, że mogę rozdawać młodzieży biały proszek w saszetkach promocyjnych po 150 gramów 😂😂😂 mam tego całą piwnicę” – relacjonuje rozmowę z ojcem Filip Chajzer.

Nie wiem, co na to Mata, ale jestem pewny, że dobrze wie, jak ważny jest tata – dodaje dziennikarz TVN-u.

Polecane

Share This