Żyt Toster/EnZU – „Ostatni Ronin” ft. Pyskaty (audio)


2014.03.26

opublikował:

Żyt Toster/EnZU – „Ostatni Ronin” ft. Pyskaty (audio)

Na niespełna miesiąc przed premierą (tę zaplanowano na 21 kwietnia) albumu Żyt Toster/EnZU „Letarg/Przebudzenie”, mamy prezentujemy pierwszy promujący to wydawnictwo singiel pt. „Ostatni Ronin” z gościnnym udziałem Pyskatego.

W AptaunSklepie ruszyła przedsprzedaż albumu, który zostanie wydany nakładem Aptaun Support w ściśle limitowanej ilości. Wydanie fizyczne w formie niezwykle estetycznego 2-skrzydełkowego digipacka zaprojektowane zostało przez artystę o pseudonimie Tesz. Krążek w cenie 23 zł (z wliczoną przesyłką) będzie dostępny tylko w AptaunSklepie aż do wyczerpania nakładu.

{sklep-cgm}

„Letarg/Przebudzenie” to projekt utrzymany w klasycznej konwencji mc/producent. Tytuł albumu jest odniesieniem do, wynikającego ze znudzenia określoną stylistyką i brakiem ciekawych inspiracji, okresu artystycznego letargu i następującego po nim przebudzenia czyli przełamania twórczego impasu i prób wspięcia się na wyższy poziom. „Letarg/Przebudzenie” jest więc zamknięciem pewnego okresu twórczości i wejściem w jej nowy rozdział. Z nowymi siłami, energią i pomysłem na dalszą drogę.

 

Polecane

Share This