Bryan Adams powraca do Polski


2015.03.22

opublikował:

Bryan Adams powraca do Polski

Po niesamowitym koncercie w Krakowie, który odbył się 16 grudnia 2014 roku, Bryan Adams wraca do Polski, by 28 marca 2015 roku wystąpić w położonej na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie.

Bryan Adams jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych kanadyjskich muzyków na świecie. W swojej dotychczasowej karierze sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie.  Koncertował na sześciu kontynentach, a jego piosenki osiągały szczyty list przebojów w ponad 40 krajach na całym świecie.

W listopadzie 2014 roku rozpoczął trasę  Reckless 30th Anniversary Tour z okazji 30-lecia ukazania się płyty Reckless. Znalazły się na niej takie przeboje jak „Run To You”, „Kids Wanna Rock”, „Summer of 69” czy zaśpiewne w duecie z Tiną Turner „It’s Only Love”.

W listopadzie 2014 roku ukazała się reedycja albumu Reckless. Podczas trasy koncertowej serwował swoim fanom zarówno utwory z płyty Reckless, także te, które się na niej nie znalazły oraz ponadczasowe hity jak „(Everything I Do) I Do it For You”, „When You’re Gone”, czy „All For Love”.

Polecane

Share This