Eminem –


2009.06.09

opublikował:

Eminem –

Pierwszą zapowiedzią nowego albumu, była wzmianka w Radio Shade 45, gdzie jesienią ubiegłego roku, w czasie rozmowy na żywo Eminem wykonał freestyle „I`m Having A Relapse”. Kiedy w lutym pojawił się singiel „Crack A Bottle”, nagrany wspólnie przez Eminema, Dr. Dre i 50 Centa domysły i pogłoski znowu się nasiliły. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca listy Billboard Hot 100. W ciągu pierwszego tygodnia, w sprzedaży elektronicznej singiel pobił rekord rozchodząc się w ilość 418 000 pobrań. Piosenka pojawi się na albumie „Relapse”.

5 marca 2009, w Santa Monica, na konferencji prasowej Eminem potwierdził datę premiery swojego pierwszego od czterech lat, nowego albumu. „Relapse”pojawi się w sprzedaży 18 maja 2009. Pierwszym oficjalnym singlem, do którego powstał teledysk jest utwór „We Made You”. Swoją światową premierę miał 7 kwietnia.

Wraz z potwierdzeniem premiery „Relapse”, potwierdziły się także pogłoski o tym, że Eminem już nagrywa dalszy ciąg albumu, czyli „Relapse 2”. Najprawdopodobniej trafi do sklepów jesienią 2009. „W październiku zeszłego roku wpadliśmy z Dre do studia. Mieliśmy tam spędzić kilka dni a wyszliśmy po sześciu miesiącach! Tak się nakręciliśmy, że nie mogliśmy przestać nagrywać i wyszły nam całe tony nowej muzyki. Wydanie „Relapse 2″ to jedyny sposób, żeby wszyscy zobaczyli jaki rewelacyjny to jest materiał”.

Eminem sprzedał dotychczas ponad 75 000 000 płyt na całym świecie. Jego poprzedni album, wydany w roku 2004 „Encore” dotarł do pierwszego miejsca list sprzedaży i nie opuszczał Top 10 przez cały rok! Ostatecznie płyta pokryła się poczwórną (!) platyną. W roku 2008 Eminem opublikował biograficzną książkę „Eminem: The Way I Am”. Wydawnictwo dotarło do 11 miejsca listy New York Times Best-Seller.

Tracklista:

Dr. West (skit)

3 a.m.

My Mom

Insane

Bagpipes from Baghdad

Hello

Tonya (skit)

Same Song & Dance

We Made You

Medicine Ball

Paul (skit)

Stay Wide Awake

Old Time`s Sake feat. Dr. Dre

Must Be The Ganja

Mr. Mathers (skit)

Déja vu

Beautiful

Crack A Bottle feat. Dr. Dre & 50 Cent

Steve Berman (skit)

Underground

Dyskografia:

Infinite (1996)

The Slim Shady (1999)

The Marshall Mathers (2000)

The Eminem Show(2002)

Encore(2004)

Relapse(2009)

Relapse 2 (2009)

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Artysty: http://www.eminem.com/

Tagi


Polecane

Share This