KASIA WILK – "Drugi raz"


2012.01.13

opublikował:

KASIA WILK – "Drugi raz"

Na nowej płycie Kasi znajdzie się 14 utworów. Część z nich utrzymanych jest w charakterystycznej dla artystki stylistyce, inne z kolei odsłaniają jej zupełnie nowe oblicze… Tradycyjnie nie zabraknie tu brzmienia uwielbianych przez Kasię gitar.

Wśród piosenek znajdziemy między innymi tegoroczny przebój z Opola „Escape” oraz „Jak nigdy przedtem” – nowy singiel, którego premiera odbędzie się na początku listopada. Nie zabraknie również przygotowanych specjalnie niespodzianek…

Album „Drugi raz” to zbiór dojrzałych przemyśleń i emocjonalnych kontrastów – stanowczości, ale i słabości, wewnętrznej sile, ale również głębokiej wrażliwości. Upajanie wolnością, ale i obawa przed samotnością.

Kasia jest autorką wszystkich tekstów i współkompozytorką muzyki. Przy tworzeniu współpracowała z: Bartkiem Pietschem (Terminal, zespół Kabaretu Hrabi), energetycznym duetem Brown Cube oraz Przemkiem Pukiem. Ponadto do jej powstania w dużej mierze przyczynili się przyjaciele z zespołu, z którymi współpracuje od lat, Łukaszem Kaczmarkiem i Jackiem Rychłym. Wokalnie wsparli: Kasia K8 Rościńska (Kayah, Audiofeels, Peja, Agnieszka Włodarczyk) i Daniel Moszczyński (Wolny Band, Terminal).

Tracklista:

1. Intro 

2. Przeżyć dzień  

3. Być może  

4. Nie każda historia  

5. Zacznij dawać  

6. Jak nigdy przedtem  

7. Gubię się  

8. Escape  

9. W tajemnicy  

10. Po prostu  

11. Nieporozumienie  

12. Wybrałeś mnie  

13. Płacz i płać  

14. Ktoś na ziemi  

Polecane

Share This