Keri Hilson – „In A Perfect World”


2010.04.18

opublikował:

Keri Hilson – „In A Perfect World”

Keri Hilson urodziła się w 1982 roku w niewielkim mieście w pobliżu Atlanty. Jako dziecko bardziej interesowała się sportem niż muzyką, ale przełom nastąpił, kiedy Keri skończyła czternaście lat i dołączyła do formacji D`Sign. Niedługo później ujawnił się jej niezwykły talent kompozytorski i aranżerski. Od roku 2001 dała się poznać w branży muzycznej współpracując z takimi wykonawcami jak Britney Spears, Ciara, Usher,  Ludacris. Popularność jako wokalistka zdobyła w roku 2004, kiedy nagrała wspólnie z Xzibitem przebojowego singla, „Hey Now (Mean Muggin)”. Od tej pory o Keri zrobiło się głośno…

W roku 2007 Keri zaśpiewała między innymi na albumach Timbalanda (Shock Value), Rich Boya i Britney Spears (Blackout). W czasie nagrywania albumu Timbalanda między artystami nawiązało się porozumienie, dzięki któremu to właśnie ten legendarny producent podjął się współtworzenia solowego debiutu Keri, albumu „In A Perfect World…”. W studio pomagali mu także Polow Da Don (jego produkcje to między innymi Ludacris, Will Smith, Chris Brown, Ciara, Kelly Rowland, Fergie, Rich Boy, Kelis, Nas, Usher, Nelly i Pussycat Dolls), Roy „Royalty” Hamilton & Anthony M., Danja, Sir John, The Runaways, Cory Bold, Jeff Bhasker, No I.D. i The Clutch.

 

 

1 Intro

2 Turn Me On feat. lil Wayne

3 Get Your Money Up

4 Return The Favour feat. Tmbaland

5 Knock You Down feat. Kanye West & Ne-Yo

6 Slow Dance

7 Make Love

8 Intuition

9 How Does It Feel

10 Alienated

11. Tell Him The Truth

12. Change Me feat. Akon

13. Energy

14. Where Did He Go

15. The Way I Are feat. Timbaland

16. Scream feat. Timbaland

17. Hurts Me

18. Do It

19. I Like (Jost & Grubert Radio Mix)

20. I Like (Manhattan Clique Remix)

Keri Hilson – „In A Perfect World”

To musiało się tak skończyć! Singiel „Turnin Me On” Keri Hilson dotarł do pierwszego miejsca prestiżowej listy przebojów Urban Radio w USA. Teledsyk poradził sobie równie dobrze, lądując na pozycji numer jeden w BET, przez cztery kolejne tygodnie był w ścisłej czołówce Top 10 Videos.

Keri Hilson urodziła się w 1982 roku w niewielkim mieście w pobliżu Atlanty. Jako dziecko bardziej interesowała się sportem niż muzyką, ale przełom nastąpił, kiedy Keri skończyła czternaście lat i dołączyła do formacji D`Sign. Niedługo później ujawnił się jej niezwykły talent kompozytorski i aranżerski. Od roku 2001 dała się poznać w branży muzycznej współpracując z takimi wykonawcami jak Britney Spears, Ciara, Usher, Ludacris. Popularność jako wokalistka zdobyła w roku 2004, kiedy nagrała wspólnie z Xzibitem przebojowego singla, „Hey Now (Mean Muggin)”. Od tej pory o Keri zrobiło się głośno…

W roku 2007 Keri zaśpiewała między innymi na albumach Timbalanda (Shock Value), Rich Boya i Britney Spears (Blackout). W czasie nagrywania albumu Timbalanda między artystami nawiązało się porozumienie, dzięki któremu to właśnie ten legendarny producent podjął się współtworzenia solowego debiutu Keri, albumu „In A Perfect World…”. W studio pomagali mu także Polow Da Don (jego produkcje to między innymi Ludacris, Will Smith, Chris Brown, Ciara, Kelly Rowland, Fergie, Rich Boy, Kelis, Nas, Usher, Nelly i Pussycat Dolls), Roy „Royalty” Hamilton & Anthony M., Danja, Sir John, The Runaways, Cory Bold, Jeff Bhasker, No I.D. i The Clutch. Pod czujnym okiem takich artystów powstał album, który ma szanse stać się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku!

Materiał na płytę powstał już dwa lata temu, ale premierę przekładano kilkakrotnie ze względu na zobowiązania Keri wobec innych artystów. Dziś nareszcie przeszedł jej czas! Premiera „In A Perfect World…” została wyznaczona na 27 kwietnia i już nic tego nie zmieni! Cały świat pozna Keri i bez wątpienia natychmiast ją pokocha!

Popularne news

Polecane

Share This