KINDLA – „Nowy dzień”


2009.12.07

opublikował:

KINDLA – „Nowy dzień”

Nie znaczy to absolutnie, że przez kilka lat Marcin i Robert KINDLA zrobili sobie przerwę. Zespół intensywnie koncertował i pracował nad swoim nowym albumem.

Piosenki, które powstały przez ten czas, nie mówią już tylko o miłości, ale porusza wiele innych stron życia takich jak nadzieja, wiara czy przyjaźń.

Prawie wszystkie kompozycje i teksty są autorstwa Marcina i Roberta. Dodatkowo 2 utwory powstały przy współpracy z niemieckim producentem Tomasem Marksem – „Gdy jesteś” oraz „Znikam”.

Jest też kompozycja „Serce jak kamień” stworzona przez Fredrika i  Patrika Berger ze Szwecji, do której Marcin Kindla napisał polski tekst.

„NOWY DZIEŃ” to zdaniem braci najbardziej dojrzały  i najbardziej przemyślany album. Bardzo osobiste teksty, melodyjne kompozycje, ale przede wszystkim świetne brzmienie, które na pewno pozytywnie wszystkich zaskoczy!

Nad produkcją płyty czuwał Marcin Kindla z wieloletnim współpracownikiem zespołu Luqass`em Ozd. Za mix i mastering utworów odpowiedzialny jest jeden z najlepszych inżynierów dźwięku w Polsce – Jacek Gawłowski, który na swoim koncie ma wiele produkcji dla polskich gwiazd.

Prawdziwe emocje, świetne brzmienie oraz przebojowość i jakość to słowa, których najczęściej można użyć przy opisywaniu tej płyty. Najlepiej posłuchać i przekonać się o tym samemu.

Na płycie znajdzie się 11 premierowych utworów.

Album „NOWY DZIEŃ” promuje utwór o tym samym tytule, do którego powstaje właśnie teledysk i debiutował na #33 airplay stacji regionalnych.

Tagi


Polecane

Share This