MARY J BLIGE – „Stronger withEach Tear”


2010.02.07

opublikował:

MARY J BLIGE – „Stronger withEach Tear”

 Jego premiera zaplanowana jest na 29 stycznia 2010 roku. Pierwszym singlem promującym album jest utwór „I Am” wyprodukowany przez Stargate’a.

„Stronger WithEach Tear” mówi o pracy nad doskonaleniem siebie, która nigdy nie zostanie ukończona, ale poprzez doświadczenia, troski i łzy stajemy się silniejsi. W wyrażeniu wizji artystycznej Mary towarzyszyli najlepsi producenci i artyści w branży muzycznej. Wśród nich znaleźli się Rodney Jenkins, który wyprodukował pierwszy opublikowany utwór z tej płyty – „The One” z gościnnym udziałem Drake’a. The Runners wyprodukowali „Tonight”,  a za „Said And Done” i „Closer” odpowiedzialny jest Ryan Leslie. „Good Love” z gościnnym udziałem T.I. jest produkcją The Stereotypem. Trey Songz pojawił się w „We Got Hood Love”, który wyprodukował Bryan Michael Cox. Kawałek „The Kitchen” to dzieło The Dream’a i Tricky Stewarda, a „In The Morning” wyprodukował D’Mile. Twórca hitów – Ne-Yo oraz Stargate pracowali nad „Good Love” a niesamowita, chwytająca za serce piosenka „I Can See In Color” to dzieło Raphael’a Saadiq. Pojawiła się ona na jej nowym albumie oraz ścieżce dźwiękowej do filmu „Precious”, który również ukazał się nakładem wytwórni Mary – Matriarch Entertainment.

Dokonania Mary J Blige, jako jednej z największych wokalistek wszech czasów są niedoścignione. Kobieta biznesu i filantropka, której kariera trwa nieprzerwanie od 15 lat, jest posiadaczką dziewięciu statuetek Grammy, ośmiu platynowych płyt, a na koncie ma ponad 40 milionów sprzedanych płyt. Mary była współproducentem świetnie przyjętego obrazu „Precious” oraz wystąpiła w filmach „I Can Do Bad By Myself,”, „30 Rock,” oraz „Entourage”. Jest współwłaścicielką popularnej linii kosmetyków Carol’s Daughter, pod którą pojawi się nowy zapach „My Life”. Działalność Mary nie ogranicza się do showbiznesu – Blige jest znana z działalności filantropijnej. Poprzez organizację Foundation For The Advancement Of Women Now artystka inspiruje do działania kobiety z różnych środowisk, aby nabywały pewności siebie i zdolności, które pomogą wykorzystać w pełni ich potencjał.

Polecane

Share This