MONOPOL – „Product of Poland”


2009.11.06

opublikował:

MONOPOL – „Product of Poland”

Rewelacyjny album grupy MONOPOL – Product of Poland , którego oficjalna premiera zapowiadana jest na 9 listopada jest już dostępny w przedsprzedaży w najlepszych sklepach muzycznych.

Idea albumu narodziła się dwa lata temu podczas koncertów legendarnej już grupy hip hopowej  WWO w Stanach Zjednoczonych. Jędker Realista współtwórca hitu „W aucie” wpadł wtedy na pomysł stworzenia nowego klubowo-tanecznego projektu. Koncepcja płyty , z założenia prześmiewczej, balangowej znalazła swoje odbicie w trzynastu imprezowo-melanżowych utworach , które znalazły się na albumie.

Pełne humoru teksty Jędkera, nowoczesne bity Roberta M. i Olka K. sprawiają , że płyta MONOPOL – Product of Poland jest idealnym albumem dla  ludzi z dystansem do  rzeczywistości i obdarzonych poczuciem humoru. To płyta dla wszystkich, którzy  utożsamiają się ze słowami z utworu Zodiak na Melanżu „ja przy tej płycie ubaw mam..”

Zachęcamy do sięgnięcia po album Monopolu oraz do odwiedzenia oficjalnej strony zespołu na http://www.monopol-music.pl/

Już wkrótce na ekranach telewizorów i w sieci internetowej pojawi się teledysk do singla Zodiak na Melanżu !!! Making of do klipu można obejrzec tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=o8HrUSD70lg


Utwory:

Zodiak Na Melanżu

Frik

Lans

Miłość Jednego Semestru

Nie ma stop

Uf

Królowie Nocy

Fabryka Hitów

Świr

Jędker

Przetrwamy

Miłość i Nienawiść

BONUS TRACK

Chłopcy

Polecane

Share This