NE-YO – "Libra Scale"


2010.11.04

opublikował:

NE-YO – "Libra Scale"

Ne-Yo jest laureatem nagrody Grammy, wokalistą, autorem, kompozytorem, producentem i jednym z najbardziej utalentowanych i płodnych artystów. W ciągu niespełna pięciu lat wyprodukował trzy albumy, które wspięły się na szczyty list przebojów, sprzedał ponad 10 milionów płyt na całym świecie i współpracował ze wszystkimi – od Michaela Jacksona do Tima McGraw. Po kilkuletniej przerwie, poświęconej na występy w kilku filmach, Ne-Yo powraca ze swoim czwartym albumem „Libra Scale”.

Przy pierwszym singlu z płyty – „Beautiful Monster”, Ne-Yo ponownie współpracował ze StarGate, producenckim duetem z Norwegii, który wcześniej pomógł mu stworzyć takie klasyki jak „So Sick” i „Miss Independent”.

Na pytanie, jak rozwinął się jako artysta – Ne-Yo ma prostą odpowiedź: „Przestałem się czegokolwiek obawiać.” – mówi. „Gdy zaczynasz karierę, bardzo ci zależy, by odnieść w tym biznesie sukces i kiedy w końcu się to udaję – chcesz, żeby wszyscy się od ciebie odczepili. Zaczynasz obawiać się, czy uda się tobie utrzymać na szczycie.”

„Tą płytą chciałem udowodnić, że jestem artystą. To jest właśnie to, co chciałem od dawna zrobić – i nie zamierzam się z niej tłumaczyć, przepraszać. Zaryzykowałem.”

Tagi


Polecane

Share This