Soyka Kwintet w Stodole


2010.02.07

opublikował:

Soyka Kwintet w Stodole

Klub Stodoła informuje, że koncert Soyka Kwintet zaplanowany na 10 listopada został przeniesiony na 20 lutego 2010 r. Zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin. Bilety można również zwracać w miejscach zakupu po okazaniu paragonu. BILETY W SPRZEDAŻY

Stanisław Soyka już od lat należy do grona największych osobowości polskiej sceny muzycznej. Jest jednym z tych artystów, których nie da się pomylić z żadnym innym. Nigdy nie poddał się modom i trendom. Jego charakterystyczny sposób śpiewania i wyrażania emocji sprawia, że mogą je odczuć wszyscy słuchacze wspólnie i każdy z osobna, każdy urzeczony czymś innym. Ma w dorobku 32 albumy w tym kilka tych, które osiągnęły multiplatynowe nakłady, lecz najbardziej fascynujący porywający i wciąż inny jest SOYKA NA ŻYWO.

Aktualna formacja koncertowa to SOYKA KWINTET w składzie: Stanisław Soyka– wokal i piano, Przemek Greger– gitara elektryczna i akustyczna, Marcin Lamch– kontrabas, Kuba Sojka– perkusja, Zbyszek Uhuru Brysiak– instrumenty perkusyjne. Plus w nazwie zespołu to furtka dla gości.

20 lutego w naszym klubie odbędzie się koncert wyjątkowy. Po pierwsze usłyszymy nową sekcję dętą w osobach braci: Marcina Gęborka na saksofonie i Rafała Gęborka na trąbce. Po drugie sensacja! Na scenie pojawi się Wojciech Karolak we własnej osobie i to na Hammondzie B3– legendarnym instrumencie z… Leslie.

W programie koncertu znajdą się nie tylko znane i lubiane utwory Soyki jak: „Tolerancja”, „Cud niepamięci”, „Absolutnie nic”, „Są na tym świecie rzeczy”, „Życie to krótki sen” lecz także pieśni z najnowszego albumu „Studio Wąchock” takie, jak: „Co dnia”, „Każdy kochać się chce”, „Zobacz (we mnie człowieka)”, „Pay attention”, „Który skrzywdziłeś…” Czesława Miłosza.

Prawdą jest, że Soyka zazwyczaj na gorąco decyduje o przebiegu akcji. Można więc spodziewać się różnorodnych niespodzianek repertuarowych.

Jedno jest pewne to, co wydarzy się tego wieczoru w naszym klubie stanie się raz, jedyny raz, tam i wtedy.

Wejście do klubu od godz.  19:00. Na koncercie dostępne są miejsca stojące i siedzące numerowane:

Ceny biletów

siedzące numerowane 55 zł

stojące 45 zł

w dniu koncertu siedzące numerowane  65 zł

w dniu koncertu stojące 60 zł

 

Tagi


Polecane

Share This