TIMBALAND –


2009.12.07

opublikował:

TIMBALAND –

Timbaland to producent mający na swoim koncie multiplatynowe płyty oraz całą masę hitów. 23 listopada ukaże się jego trzeci solowy album zatytułowany “Timbaland Presents: Shock Value II”. Płyta jest następcą wydanego w 2007 roku, multiplatynowego krążka “Timbaland Presents: Shock Value”, z którego pochodzą 3 super hity: nominowany do Grammy “Give It To Me” (z udziałem Nelly Furtado i Justina Timberlake’a), „The Way I Are” (z Keri Hilson i D.O.E.) oraz remiks przeboju One Republic pt. „Apologize” – jednego z najlepiej sprzedających się singli obecnej dekady).

Na Shock Value II, Timbaland po raz kolejny zmienia oblicze r&b i popu przekraczając granice gatunku. Jego wpływ i zdolność do wykraczania poza wyznaczone ramy powoduje, że wielu popularnych artystów chętnie uczestniczy w kolejnej odsłonie projektu „Shock Value”. Do nagrania drugiej części cyklu artysta zaprosił Justina Timberlake’a, Katy Perry, Miley Cyrus, THe Fray, Chrisa Daughtry, Chada Kroegera z Nickelback, Brandy, Drake oraz Keri Hilson. Poza tym Timbaland posiada niezwykłą zdolność poszukiwania dźwięków, która zaprowadziła go na szczyty list przebojów, gdzie panuje od ponad dziesięciu lat.

Pierwszy singiel z albumu “Shock Value II” to utwór “Morning After Dark”. W piosence można usłyszeć SoShy – nowy nabytek wytwórni Timbalanda – Mosley Music Group oraz Nelly Furtado. W drugim singlu gościem będzie Justin Timberlake.

Polecane

Share This