Screening

Screening to jednoczesna emisja produktów: double billboard + tapeta tego samego reklamodawcy. Elementy kompozycji na obu kreacjach łączą się w jedną całość tworząc dużą powierzchnię reklamową. To doskonałe narzędzie zwłaszcza w kampaniach o charakterze wizerunkowym.

Screening na portalu Czasdzieci.pl jest formą klikalną, przez co jest niezwykle skuteczny w kampaniach mających przekierować ruch na stronę klienta.

Specyfikacja techniczna

Informacje ogólne dla tapety:

  1. Rozmiar kreacji tapety w pikselach (szerokość x wysokość): dowolny utworzony tak by pośrodku zostawić biały pas pionowy (na stronę) o szerokości 950px. Dodatkowo tapeta powinna być tłem dla  double billboardu (na górze kreacji) Część widoczna to 235px. Kreacja tworzy więc odwrócone „U”.
  2. Należy zwrócić uwagę by ważne informacje były jak najbliżej wewnętrznych brzegów tapety (by nie zostały one obcięte przez ekrany o niższej rozdzielczości).
  3. Format kreacji: GIF, JPEG, PNG
  4. Maksymalna waga kreacji tapety: 100 kB
  5. Wymagane jest przesłanie projektu w pliku otwartym (na warstwach) PSD.
  6. Dodatkowe elementy „wychodzące” na stronę muszą być konsultowane.
  7. Dokładna forma i sposób prezentacji są każdorazowo uzgadniane z reklamodawcą.

Informacje ogólne dla części Double Billboard

UWAGA: Kreacja nie powinna mieć tła. Tłem jest kreacja tapety. Double billboard umieszczany jest docelowo na środku kreacji, 10px od góry.

Szablon screeningu do pobrania

 

Rozmiar kreacji  (szerokość x wysokość) w pixelach: 750×200

Format kreacji: GIF, JPEG, PNG, SWF

Maksymalna waga kreacji: 45 kB

Share This