1 NA 1: Artur Rawicz vs Mateusz Natali (Młode Wilki)


2018.06.29

opublikował:

1 NA 1: Artur Rawicz vs Mateusz Natali (Młode Wilki)

fot. Piotr Tarasewicz

Dzisiejszym gościem Artura Rawicza w „1 NA 1” jest Mateusz Natali, organizator akcji „Młode Wilki”, która ma celu promowanie nieznanych szerzej raperów.

Dzisiaj, 29 czerwca, do sklepów trafiła płyta podsumowująca tegoroczną odsłonę akcji. Na krążku znajdziemy 14 utworów – solowe kawałki każdego z 12 uczestników oraz znane już z klipu posse-cuty “Nic za darmo” i “Piramida”. W tegorocznej edycji Młodych Wilków znaleźli się Zeamsone, Frosti Rege, Kamil Pivot, White 2115, Fejz, Jan-rapowanie, Barto’cut12, Michał Tomasik, Pater, Zero, Siles i Tymek.

Również dzisiaj, już o 18.00 w warszawskim Asfalt Shopie przy Kredytowej 8, odbędzie się spotkanie z uczestnikami tegorocznej edycji, podczas którego będziecie mogli w luźnej atmosferze porozmawiać z artystami, dopytać o nurtujące kwestie, a także kupić album, zgarnąć podpis czy zrobić zdjęcie. Na miejscu dostępne będą płyty z preorderowej edycji limitowanej, wzbogaconej o specjalny bonus. Następnie pora na pełne świętowanie. O 22:00 impreza przenosi się do klubu ISKRA Pole Mokotowskie, gdzie odbędzie się release party połączone z organizowaną przez Blu Mantica pełną atrakcji imprezą Nightgang | Summer Launch Party.

Polecane

Share This