1 NA 1: Artur Rawicz vs Soundrive Fest

"W dobie wielu imprez w Polsce i nie tylko nasz fest stał się oryginalny".

2017.08.28

opublikował:


1 NA 1: Artur Rawicz vs Soundrive Fest

foto: kadr z wideo

W dniach 31 sierpnia – 2 września w gdańskim klubie B90 odbędzie się szósta edycja Soundrive Festu. Naszym gościem jest pomysłodawca imprezy Arkadiusz Hronowski, z którym rozmawiamy o początkach festiwalu, a także jego rozwoju i stale powiększającej się grupie odbiorców.

W programie szóstej edycji Soundrive Festu jest ponad 30 koncertów. Na scenie B90 pojawią się m.in. Amerykanka Waxahatchee, która przyjedzie do Polski z materiałem z fascynującej tegorocznej płyty Out in the Storm, belgijski post-hardcore’owy Brutus. Na gdańskiej imprezie wystąpią również Beach Fossils, których możecie znać z serialu „Vinyl” (członkowie grupy tworzą tam fikcyjny zespół The Nasty Bits), zdobywająca z każdym miesiącem coraz większą popularność Brytyjka Nadia Rose czy mający na koncie współpracę z A$AP Rockym Al Tracey.

Szczegółowy program Soundrive Festu uwzględniający atrakcje dodatkowe jak np. opowiadająca historię Stoczni Gdańskiej instalacja Roberta Sochackiego znajdziecie na tej stronie . Zachęcamy do obejrzenia rozmowy Artura Rawicza z Arkadiuszem Hronowskim oraz do spędzenia następnego weekendu w Gdańsku.

 

Polecane