1 NA 1: Artur Rawicz vs Muniek Staszczyk

Jaki dziś powinien być news, by przedostał się do mediów?

2010.11.19

opublikował:


1 NA 1: Artur Rawicz vs Muniek Staszczyk

Z Muńkiem Staszczykiem, liderem T.Love rozmawia Artur Rawicz. Czy Muniek pamięta jeszcze formację Świat Czarownic? Co to był za projekt? Kim dla Muńka jest Robert Brylewski (często pojawia się jako gość na koncertach T.Love)? Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie i kto komu kazał spadać? Kogo o autograf prosił Muniek? Kto jest jego „duchowym ojcem”? Co doprowadziło do powstania T.Love?

Czy przed ྕ łatwiej było się buntować i kontestować? Czy łatwiej było tworzyć muzykę punk? Czy ówczesna rzeczywistość sprzyjała powstawaniu rock`n`rolla? Co zawdzięczamy generałowi Jaruzelskiemu?

Jaki dziś powinien być news, by przedostał się do mediów? Dlaczego informacja o pijanym Muńku jest lepsza od innych? Co spotkałoby Jezusa na ulicach współczesnej Warszawy?

Jaki obraz polityków rysuje Muniek? Czy zakochał się w Tusku, czy napędza się nienawiścią do Kaczyńskiego? Czy faktycznie społeczeństwo jest nieobliczalne? Czy będą jeszcze politycznie zaangażowane pieśni T.Love? Co będzie na najnowszej płycie T.Love?

Czy ze Stanisławem Lemem da się polemizować? Czy Muniek jest „chłopakiem z ludu”? Co łączy go z PPS`em? Czy w T.Love panuje demokracja? Kim był „Wałęsa polskiego rocka”? Czy w zespole Muńka odbywają się konkursy na piosenki? Czy istnieje coś takiego jak T.Love S.A.? Czy „niewolnik rock`n`rolla” goni za kasą?

* * *

26 i 27 listopada 2010 w Stodole odbędą się dwa koncerty T.Love, każdy z innymi, specjalnymi gośćmi. Bilety na te wydarzenia dostępne są w serwisie eventim.pl:
Rozmowę zarejestrowano 16 listopada 2010 w Warszawie.


Za pomoc w realizacji materiału dziękujemy warszawskiemu klubowi Stodoła.

Polecane

Share This