Buczer, Peja, Kobra i DJ. Decks – „Wiara czyni cuda” (klip)


2012.07.09

opublikował:

Buczer, Peja, Kobra i DJ. Decks – „Wiara czyni cuda” (klip)

Za nami premiera nowego klipu promującego album Buczera zatytułowany „Dwa Oblicza”. Tym razem jest to obraz do utworu „Wiara czyni cuda”. Gościnny udział w utworze wzięli Peja, Kobra i DJ. Decks.

„Wiara czyni cuda”, to utwór w zupełnie innym klimacie niż dotychczasowe kawałki – mów Buczer. – Co jest jak najbardziej spójne z ideą płyty „Dwa Oblicza”, która ma przecież pokazywać zróżnicowane spojrzenie na rap. To typowo truskulowy numer, w którym stawiam na treść, przekaz, a nie popisówkę umiejętnościami. To słuchacze mają w innych utworach.

„Wiara czyni cuda” jest kawałkiem inspirowanym życiem, doświadczeniami, to szczere słowa przelane na papier. Sam klip jest storytellingowy. Krótka fabuła, film pokazujący moją historię. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Blaszany Sad. Co do gości, to w utworze pojawia się Kobra i oczywiście RPS, czyli Peja. Rysiek w naturalny sposób znalazł się na bicie jako gość, przecież to on był inspiracją do niektórych wersów – dodaje Buczer.

 

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć wydana nakładem RPS Enterteyment 24 lutego płyta „2 Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”.

Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt). W ostatnim czasie było o nim głośno w związku ze współpraca z raperami zza oceanu (m.in. Mark Battles, Lil Wayne czy Brown Aztek).

Polecane

Share This