Czerwona Karta Kwarantanna: Joanna Jędrzejczyk o współpracy z Prosto, plotkach rozpuszczanych przez Colby’ego i koronawirusie

W związku z brakiem możliwości spotkań, Red rusza ze specjalnymi wydaniami swojego podcastu


2020.03.21

opublikował:

Czerwona Karta Kwarantanna: Joanna Jędrzejczyk o współpracy z Prosto, plotkach rozpuszczanych przez Colby’ego i koronawirusie

Czerwona Kartka Kwarantanna to specjalna edycja podastu Reda, tworzona online, bez spotkań w redakcji. Wszystko w związku z koronawirusem i bezpieczeństwe zarówno Reda jak i jego gości. W pierwszy odcinku Red rozmawia z Joanna Jedrzeczyjk o jej wizycie w Chinach, diecie i trzymaniu formy w czasach kwarantanny, współpracy z Sokołem i Kasią Porycką nad kolekcją JJ dla Prosto, plotkach rozpuszczanych przez Colby’ego Covingtona, koronawirusie, studiach online i pomyśle na biznes w przyszłości.

JJ o współpracy z Sokołem i Kasią Porycką dla Prosto

– Ja jestem rocznik 87′ więc jestem wychowana w kulturze streetwearu. Zawsze to lubiłam i dla mnie oczywiście wielkim wyróżnieniem jestwspółpraca z Wojtkem, Kasią i całym teamem Prosto. Bardzo się cieszę, że z moim nowym menedżerem – Dominikiem Gorzelańczykiem to dopięliśmy. Ja nad wszystkim czuwałam, ale to jest praca całego teamu. Spotkaliśmy się tylko raz, przed moim wylotem do Stanów Zjednoczonych, później wszystko było online. Mam wykreowane nowe logo, teraz będzie coraz więcej projektów JJ Healthy And Sport. Bardzo się cieszę, że ta linia powstała przed walką. Ogromnie się cieszę ze wsparcia które otrzymałam od Prosto, od ludzi, którzy otrzymali te paczki, ludzi, którzy kupili tę kolekcję. Ta kolekcja była prosta ale to ze względu na to, że ja lubię czystość – nie lubię jak jest naciapane dużo wszystkiego – i to mi się podoba. Myślę, że jak się uspokoi sytuacja z koronawirusem to usiądziemy, bo pierwszym zamysłem była taka kolekcja streetwerowa, casualowa JJ & Prosto. Nie tylko sportowa. A tu projekt powstał taki krótki, mały, szybki właśnie na walkę aby pokazać te wsparcie, że jesteśmy team JJ i że się wspieramy. To jest coś wspaniałego, bo ja zawsze powtarzam, że sport, muzyka, ciuchy, moda – to wszystko jest bardzo bardzo spójne – opowiada Joanna.

–  Teraz też wzięłam udział w projektowaniu wolnoobrotowych wyciskarek i to nie jest tak, że dałam tylko swoje nazwisko i logo – ja biorę udział w całym procesie powstawania tego produktu, testowania go. Trzymam nad tym pieczę. Ja nie wypuszczam czegoś co nie będzie miało tego JJ approved. Ja inaczej nie wchodzę w takie projekty, bo to nie chodzi o pieniądze tutaj. To nie to. Wiesz, że ja jestem porządna firma – przyznaje Asia.

Joanna odniosła się także do plotek na temat jej romansu z Jorge Masvidalem

– Uwielbiam Jorge bo jest niesamowitym człowiekiem ale mam jedną zasadę – nie wchodzę w bliższe relację z osobami z klubu. Jesteśmy tylko kumplami. Ale wiem kto rozsiewa takie plotki – jest to Colby Covington, który jest tak naprawdę małym chłopcem i ma chyba bardzo duże kompleksy. I po prostu gada głupoty. Nie dość, że oczernił wielu klubowych kolegów, jak Jorge Masvidala, Dustina Poiriera, to i my się trochę starliśmy. Wiem, że on teraz ze dwa dni temu udzielił jakiegoś wywiadu, w którym mówi, że ja go próbowałam jakoś bajerować, a każdy w klubie wie, że dla mnie klub to biznes, to jest świątynia i niestety Colbie trochę płynie, bo on jest małym chłopcem i ktoś mu pisze te teksty. Był fajnym sportowcem ale gdzieś się w tym wszystkim zatracił. Bardzo mi wszystko z tego powodu. Tak więc to wszystko nie jest prawdą – powiedziała JJ.

Polecane