Czerwona Kartka Podcast – odcinek 1 – Zbigniew Boniek


2018.02.21

opublikował:

Czerwona Kartka Podcast – odcinek 1 – Zbigniew Boniek

foto: P. Tarasewicz

Red, szykujący się do wydania nowego singla „Haram”, który będzie zapowiedzią nowej płyty, został gospodarzem nowego podcastu w CGM. W swoim autorskim programie „Czerwona Kartka” będzie kontynuował swoją dziennikarską przygodę poruszając ze swoimi gośćmi wiele nieoczywistych tematów.

Gościem pierwszego odcinka jest prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Tematem rozmowy było życie we Włoszech, włoskie jedzenie, taniec, muzyka i najlepsze miejsca na urlop. Prezes PZPN mówi Redowi o różnicach między spędzaniem wolnego czasu kiedyś i dziś.  – Kiedyś tańczyło się w parze. Dziś każdy tańczy sam ze sobą – śmieje się Zbigniew Boniek.

Warto oglądać mój podcast, bo pokazuje danego gościa z innej perspektywy. Zadaję mu inne pytania niż te, do których jest przyzwyczajony – mówi gospodarz podcastu.

Red, czyli Ernest Ivanda, jest chorwacko-polskim raperem i producentem urodzonym w Genewie. Rapuje po polsku i po francusku. Znany jest z występów w składzie Obóz TA. Jest autorem klasycznego albumu „Al-Hub” z 2002 roku, ma na koncie dwie płyty ze Spinachem. Był prowadzącym „MTV Squad”

 

 

Polecane

Share This