Ma na płycie ma Ghostface Killah, Raekwona czy Killah Priesta. Maro gościem nowego odcinka Flintesencji


2022.08.03

opublikował:

Ma na płycie ma Ghostface Killah, Raekwona czy Killah Priesta. Maro gościem nowego odcinka Flintesencji

Maro wydał właśnie swoj producenki album zatytułowany”Rejects”.  To futurystyczny audio-musical. Projekt fabularnie osadzony został w fikcyjnym, brutalnym świecie, równoległym do znanej nam rzeczywistości. Warunkiem do przeżycia w nim jest ciągła walka. Od pierwszej, aż do ostatniej pozycji na płycie, album tworzy spójną historię, przedstawioną w formie słuchowiska o nowoczesnej formie. Jako pomocnik szmuglera Maro wyruszamy z nim w podróż i pełnimy rolę jego asystenta, napotykając przy tym różnych bohaterów, w których wcielili się zaproszeni na projekt artyści.

„Rejects” jest projektem międzynarodowym – wystąpili na nim m.in. Ghostface Killah, Raekwon, Killah Priest, Deadly Hunta, Awich, Cappadonna, Kool Keith i P-money.

„Rejects” jest opowieścią zabierającą słuchacza w inny, aczkolwiek podobny do naszego wymiar alternatywnej rzeczywistości. Przez kilka lat udoskonalałem tę historię pod względem muzycznym, jak i fabularnym. Musical jest dość eklektyczny z pozoru, ale gdzieś głębiej składa się on w jedną całość. Moim celem było to, żeby zarówno warstwa muzyczna, fabularna, jak i niezwykle ważna warstwa graficzna, obrazowały odbiorcy moje uniwersum. Ten album jest zbiorem moich fascynacji filmami, książkami, muzyką na których się wychowałem-  mówi Maro.

Polecane

Share This