GANDZIOR – zapowiedź płyty "My, ulica, rap"


2011.05.29

opublikował:

GANDZIOR – zapowiedź płyty "My, ulica, rap"

Z nieskrywaną dumą oświadczamy, że płyta Gandziora (wcześniej Gandi Ganda) „Gorące wersy płoną” trafi do oficjalnego obiegu już 18 czerwca br. Ten pojedyńczy krążek zawierający 21 utworów w pełni przygotowanych muzycznie przez poznańskiego producenta Hirassa (również Blajstar).  To pierwszy legalny album wydany po kilku latach od podziemnego debiutu: „My, ulica, rap”.

Gościnnie na płycie pojawią się: Kobra, Antek, Medi Top Glon, Hemp Gru i Peja. Scratche to m.in: Hirass, DJ. Decks i DJ. Simo.

Singiel promujący płytę, do którego równolegle powstaje video to trak: „Ganda na blokach”. Projekt zostaje wydany przez RPS Enterteyment wytwornię Peji, która obchodzi skromną rocznicę powstania (start wytwórni to klip i singiel promujący debit Kobry „Witamy w mieście” z 19 czerwca 2010).

Już teraz zachęcamy to przyjrzenia się artyście, który przez ostatnie lata nagrywał regularne „gorące wersy na płyty” Peji i SLU („Regulamin zabijania”, „Definicja Pener (Czwórka remix), „Gruba Impra z Rysiem 2” czy „Głos Wielkopolski”).

Powyżej zwrotka z utworu „Regulamin zabijania” – klipu, który wylądował na półce archiwum RPS.

Polecane

Share This