Hazzidy: Nie lubię za bardzo otaczać się gośćmi


2020.02.21

opublikował:

Hazzidy: Nie lubię za bardzo otaczać się gośćmi

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na imprezie Dej Jam Recordings Poland Proceente spotkał się z Hazzidy’m i przy okazji porozmawiał z nim na temat trasy koncertowej Elwisa Picasso, nowych produkcjach i wytwórni. Hazzidy na wstępie przyznał, że od czasu wydania albumu Szlagier (razem z Ponem i Erosem), był mniej aktywny i nagrał tylko kilka gościnnych zwrotek. Sytuacja wynikła z prywatnych zawirowań, ale raper wraca powoli do gry m.in. dzięki wspólnej trasie z Ero.

Nie jestem klasycznym hypeman’em, bo wiele w ten koncert jest wplecionych sytuacji ze Szlagiera i moich solówek. Baza tego koncertu zbudowana jest na płycie Elwis Picasso, ale gramy ten koncert we dwóch. Jest zaj****ta energia – mówi w rozmowie dla CGM.

Proceente zapytał rapera o jego nadchodzącą płytę i czy może ujawnić gości lub producentów jakich zaprosił do udziału w projekcie.

Jeśli chodzi o solówkę to jestem raperem stricte solowym, że nie lubię za bardzo otaczać się gośćmi, ale w planach mam również mixtape, na który chcę zaprosić fajnych ludzi z polskiej sceny i może nie tylko – mówi raper.

Polecane

Share This