HUKOS – Fakty i Mity – klip


2012.04.05

opublikował:

HUKOS – Fakty i Mity – klip

Do premiera debiutanckiej płyty Hukosa „Knajpa Upadłych Morderców” pozostały 3 tygodnie, w związku z czym wytwórnia Step Records oraz firma Elade Wear  rozpoczynając ofensywę singlową zaprasza do oglądania najnowszego klipu „Fakty I Mity”.

Za muzykę w nagraniu odpowiada Qciek. Obraz powstał w Krakowie dzięki pracy ekip filmowej Evil Eye Studio. Album Hukosa w limitowanej wersji 2CD znajdziesz na http://ww.preorder.pl (edycja limitowana jest dostępna tylko do dnia premiery, tj. 27.04.2012)

Utwór „Fakty i Mity” to kolejny solowy singiel Hukosa potwierdzający siłę debiutanckiej płyty tkwiącą w przemyślanych i dopracowanych wersach zarówno gospodarza, jak i zaproszonych gości. To także komentarz obecnej sytuacji polityczno-społecznej. „Tekst do „Faktów i Mitów” powstał parę miesięcy temu. Jest to najświeższy kawałek z płyty, który nagrałem dosłownie na kilka godzin przed zamknięciem całego materiału. Początkowo nie do końca byłem pewien czy wrzucać kolejny kontrowersyjny track na krążek, ale muzyka ma być szczera i tego się trzymajmy” – mówi Hukos.

 

Tagi


Polecane

Share This