„Jak raperzy widzą silną kobietę, to chcą podcinać jej skrzydła”


2018.11.04

opublikował:

„Jak raperzy widzą silną kobietę, to chcą podcinać jej skrzydła”

foto: P. Tarasewicz

Jedna z najbardziej wyrazistych osobowości na rodzimej scenie jest gościem nowego odcinka Czerwonej Kartki. Dziarma zapowiada w podcaście REDA nowy singiel „Drogie zabawki” z Malikiem Montaną. – To EDM-owy, ciężki numer. Jestem ciekawa, jak to zostanie przyjęte przez Polaków, bo to taki mocny turn up shit. Tam nie ma jakiegoś super przekazu – mówi.

O płycie Agaty Dziarmagowskiej mówi się od czterech lat. Póki co dostajemy jednak jedynie kolejne single. Artystka deklaruje, że album teoretycznie jest już gotowy, ale w związku z tym, że nie ukaże się w tym roku, pewnie będzie nanosiła jeszcze jakieś poprawki. Dlaczego to trwa tak długo? Dziarma przyznaje, że pisanie tekstów, szczególnie rapowych w języku polskim przysparza jej trudności. – Weź do pomocy jakiegoś Malika albo kogokolwiek – sugeruje RED. Artystka przyznaje, że nie jest to takie proste.

Mam dużo kolegów, którzy mi pomagają w tym temacie. Tylko, że jest taki problem, że z raperami – i ogólnie z facetami – jest tak, że jak jest silna kobieta, to chcą podcinać jej skrzydła. I mimo tego, że są przyjaciółmi itd., nigdy nie nauczą mnie pisania dobrych tekstów. Będą chcieli, żebym była od nich w jakimś stopniu uzależniona. Miałam już wiele takich akcji, ale ja im jeszcze k***a pokażę – zapowiada Dziarma.

Polecane

Share This