Jan Niezbendny – "Wszystko co dobre jest niedobre" – klip


2011.11.20

opublikował:

Jan Niezbendny – "Wszystko co dobre jest niedobre" – klip

Czarny charakter, niepoprawny politycznie szowinista i gapowaty cham. Człowiek o wielkich ambicjach i jeszcze większym brzuchu, tryskający nietuzinkowym humorem (of koks w rozmiarze XXXL!) POPEŁNIŁ TELEDYSK! Zaskakujący, nieprzewidywany, balansujący na granicy schizofrenii i absurdu!

Jan Niezbendny śpiewa, że Wszystko Co Dobre Jest Niedobre, a wtórują mu Sztefan Wons (baaardzo tajemnicza persona), Maja Bohosiewicz (seksi…!), Bartek z Łowców B., Włodek aka Paprodziad z Łaki Łan (dwa niezwykłe pozytywy), Ula Afro Fryc (Mam Talent), Agata Wojtaszek (Dancehall Queen), Sandy Candy Wu (Dancehall Queen), Dj Preskot (Redbull official), Dj Pesho i wielu, wielu innych.

Jan Niezbendny – facet na garnuszku mamusi, regularnie trwoniący jej rentę na imprezy. Oto wstęp do jego historii, zapierającej dech w piersiach opowieści o wielkim Janie Niezbendnym, w której Wszystko Co Dobre Jest Niedobre, a szkoda…

Utrzymany w paranoidalnych klimatach klip promuje debiutancki album tej nietuzinkowej postaci polskiego szoł biznesu. Jan Niezbendny – The Best Of to wielka opowieść o wielkim Janie (dosłownie i w przenośni), którego znakiem rozpoznawczym są zakręcone i przewrotne przygody utrzymane w stylistyce czarnej komedii i angielskim poczuciu humoru. Na płycie stworzonej w konwencji radiowego słuchowiska usłyszycie 14 utworów muzyczno-tekstowych o wyraźnym kabaretowym zabarwieniu. Album w sklepach od 18 listopada!

Jan Niezbendny – Wszystko co dobre jest niedobre       

Muz. i Sł. Michał Rycerz

(P) 2011 MyMusic Group

Polecane

Share This