Słoń: „Gdybym był kobietą, to bym się mega chu*owo malował. Ja się nie potrafię dobrze podpisać, a co dopiero zrobić sobie oko”

Poznański raper gościem cyklu JKŻ

2021.03.29

opublikował:


Słoń: „Gdybym był kobietą, to bym się mega chu*owo malował. Ja się nie potrafię dobrze podpisać, a co dopiero zrobić sobie oko”

Słoń odpowiedział Marcinowi Flintowi na pytania z cyklu JKŻ. Do czego raper chciałby przekonać ludzi? Co nim ostatnio wstrząsnęło? Co by zrobił gdyby był prezydentem Polski? Co by zrobił, gdyby był kobietą? Czy muzyk powinien być autorytetem? Z czego nie można w życiu zrezygnować? O jakich grzechach młodości pamięta do dzisiaj? Sprawdźcie video poniżej.

Czy Słoń zdissowałby jakiegoś rapera? Poznaniak przyznaje, że miał kiedyś napisany diss

W niedzielny wieczór Słoń zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań od swoich fanów. Wśród nich znalazły się dwa pytania związane z nagrywaniem dissów na innych raperów. Jeden z fanów zapytał poznańskiego rapera, czy zdissowałby jakiegoś rapera.

– Na ten moment autentycznie nie wiem, co musiałoby się stać żebym albo kogoś zdissował, albo nawet odpowiedział na diss. BARDZO mocno ni wisi koło szczalnika to, co kto o mnie myśli oraz to co kto nagrywa. Skupiam się wyłącznie na własnych sprawach na ten moment. Dookoła dzieje się ZA DUŻO chujo*ych rzeczy, żebym miał se dokładać szarpanki z jakimś półmózgiem XD – odpowiedział Słoń.

Pytany o to czy kiedyś nagrał na kogo diss poznański raper napisał:

– Miałem napisane jakieś linijki, ale w końcu nie trafiły nigdzie bo za każdym razem po krótkim przemyąleniu dochodziłem do wniosku: Neh…ch*j z nimi:-)))

Czy Słoń umiałby zabić człowieka? Co mógłby sobie wytatuować na twarzy? Jak ocenia sushi robione przez Palucha?

W ostatnim odcinku Najgorszych Pytań Słoń odpowiada na kilka bardzo poważnych i na kilka zupełnie niepoważnych pytań Marcina Flinta.

Czy jest nas na świecie za dużo? Czy Słoń umiałby zabić człowieka? Czy wymieniłby płyty Szpaka na narkotyki? Czy jadł kiedyś sushi robione przez Palucha? Czy usprawiedliwiłby tortury, żeby wyciągnąć od kogoś ważne zeznania? Najbardziej pomysłowa śmierć o jakiej czytał Słoń? Co by kupiłby Schellerowi na urodziny? Czy Polacy potrafią kręcić filmy grozy? Czy jest za eutanazją? Co mógłby sobie wytatuować na twarzy? Co powiedziałby ministrowi zdrowia? Czy chciałby mieć banger jak Kizo? Odpowiedzi na te i kilka inny pytań znajdziecie w materiale video poniżej.

Sprawdź także najnowszy odcinek PRZESŁUCHANIA

Zasada jest prosta – możesz odpowiedzieć TAK i NIE. Raz możesz powiedzieć POMIDOR. Wracamy z nowym odcinkiem cyklu PRZESŁUCHANIE. I choć Słoń nie do końca zastosował się używania krótkich i jednoznacznych odpowiedzi zapraszamy was do zapoznania się z odpowiedziami na wiele skrajnych pytań. Od polityki (Krystyna Pawłowicz, Strajk Kobiet), przez twórczość rapową (sukces „Wojny totalnej”, raperzy rapujących wreszcie w swoim stosunku do władzy), interesy (czy na podwójnym złocie można zarobić milion złotych?), środowisko rapowe (czy jest najbardziej skłóconym środowiskiem muzycznym, czy to dobrze, że po miesiącach ciszy Quebo skomentował zarzuty stawiane Kartky’emu?), po sprawy społeczne (legalizacja twardych narkotyków, akceptacja rapera geja). Zapraszamy!

Polecane

Share This