Jongmen o nowym singlu Alberto i szansach na jego udział w FAME MMA


2020.11.27

opublikował:

Jongmen o nowym singlu Alberto i szansach na jego udział w FAME MMA

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Trzy dni temu do sieci trafił nowy numer od Alberto. Kawałek „Czarny charatker” promuje ścieżkę dźwiękową do filmu „Asymetria„. Podczas nagrania nowego odcinka podcastu Proceente Feat. Prowadzący zapytał Jongmena, co ten sądzi o podopiecznym Malika Montany.

– Alberto bardzo fajnie brzmi na drillowych beatach, z tym swoim niskim głosem. W ogóle Malik ma bardzo poszerzone horyzonty jeśli chodzi o muzykę, bo jako jedyny raper z Polski wyjeżdża do Francji, do Niemiec i ma tam do czynienia z tymi raperami stamtąd. Wiele obserwuje i wie, że w parze z muzyką idzie wizerunek. I nie pomija tego budowania wizerunku, tak więc jak wypuszcza jakiegoś artystę, to jest on już jakiś, tak jak Alberto – mówi Jongmen.

– Wydaje mi się, że Alberto się nie spodziewał, że tak szybko go trafi taki strzał i teraz musi się oswoić z tym, że wszystko co będzie wypuszczał, będzie poddawane weryfikacji i będzie porównywane do pierwszego singla – powiedział w dalszej części rozmowy raper.

Całą wypowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Jongmen będzie gościem najnowszego odcinka podcastu Proceente Feat. Premiera podcastu już w niedzielę 6 grudnia. Wizyta Jongmena w naszym studiu związana jest oczywiście z premierą albumu Heavywight. Album Jongmena, Kizo o Bonusa RPK możecie zamawiać cały czas w preorderze. Jeśli chcesz zamówić płytę, kliknij na poniższą okładkę.

Polecane

Share This