Kamil „Saful” Nożyński: „Przeszkadza mi, kiedy ludzie gapią się we mnie jak w telewizor”


2019.03.07

opublikował:

Kamil „Saful” Nożyński: „Przeszkadza mi, kiedy ludzie gapią się we mnie jak w telewizor”

fot. P. Tarasewicz

Po krótkiej przerwie na łamy CGM.pl wracają Dwa Światy, program, którego gospodarzami są Artur Rawicz i Ralph Kaminski. Gościem pierwszego odcinka drugiego sezonu podcastu jest Kamil Nożyński aka Saful. Raper będący na co dzień członkiem grupy Dixon37 zadebiutował w ubiegłym roku na małym ekranie główną rolą w ekranizacji powieści „Ślepnąc od świateł”.

Wiemy już, że aktorska przygoda Safula nie skończy się na serialu HBO. Raper pojawi się w pełnometrażowym „The Report” słowackiego reżysera Petera Bebjaka, w planach ma kolejne role. Jak to wpłynie na jego karierę muzyczną? Kamil deklaruje, że nie zamierza z niej rezygnować, dzięki czemu na pewno usłyszymy go jeszcze na płytach Dixonów, a kiedyś być może nawet solo.

Jak artysta wspomina pracę nad „Ślepnąc od świateł”? Jak zmieniło się jego życie, kiedy z dnia na dzień stał się rozpoznawalny? Jakie blaski i cienie popularności zauważa po kilku miesiącach? Tego wszystkiego dowiecie się z Dwóch Światów, które od nowego sezonu możecie oglądać na platformie TIDAL.

Polecane


Share This