Kobra i Bezczel – „Szczyt” – klip


2012.04.22

opublikował:

Kobra i Bezczel – „Szczyt” – klip

Wczoraj miała miejsce premiera płyty poznańsko białostockiego duetu Kobra – Bezczel. Krążek zatytułowany „0ƍ na dwóch” pojawił się na rynku nakładem RPS Enterteyment, premierze towarzyszy kolejny klip!

–  Takiej kolaboracji jeszcze w tym kraju nie było! – mówi Kobra. – Miażdżące bity, rewelacyjna produkcja, to będzie moja najlepsza płyta. Dla naszych fanów mamy jeszcze jedną niespodziankę, kolejny teledysk, tym razem do utworu „Szczyt”, w którym gościnnie pojawił się Kroolik Underwood, a muzykę stworzył niepowtarzalny SoDrumatic. Nie zapomnijcie odwiedzić dobrych sklepów muzycznych w całym kraju! – dodaje raper.

Wydawnictwo jest kolejną żelazną pozycją w katalogu RPS Enterteyment. – Doczekaliśmy się prawdziwej bomby – mówi Rychu Peja, właściciel wytwórni. – Słuchaczy czeka naprawdę mocne i szczere uderzenie – dodaje.

Kobra ma już na koncie wydany w 2010 roku i bardzo dobrze przyjęty przez środowiska hip-hopowe album „Na żywo z miasta grzechu”. Bezczel jest raperem związanym z istniejącą od 1999 roku białostocką Fabułą. Choć o wspólnej produkcji obu muzyków długo nic nie  było wiadomo, powstające wydawnictwo szeroko komentowano w środowisku, sugerując iż ma szansę stać się ważnym wydarzeniem na scenie hip-hop w Polsce w 2012 roku.

Tracklista płyty:

01. 0ƍ Na Dwóch (Prod. NNFOF)

02. Flowrider (Prod. SoDrumatic)

03. To Tylko Hip-Hop (feat. Vixen & Dj Ace, Prod. SoDrumatic)

04. Charlie Sheen (feat. Dj Ace, Prod. SoDrumatic)

05. Szczyt (feat. Kroolik Underwood, Prod. SoDrumatic)

06. Blazin` (feat. Gedz & PeeRZet, Prod. SoDrumatic)

07. Sztorm Stulecia (feat. Dj Sab, Prod. Donatan)

08. Rockstars (Feat. PTP & Tomson, Prod. SoDrumatic)

09. Nim Nastanie Świt (feat. Kroolik Underwood, Prod. SoDrumatic)

10. Poczuj… (feat. Kroolik Underwood, Prod. SoDrumatic)

11. 1984 (Feat. My-Key, Prod. SoDrumatic)

Polecane

Share This