>

„Malik Montana to jest dla mnie fejkowa postać”

Marcin Flint, Krzysztof Nowak, Wujek Samo Zło i Dawid Bartkowski zapraszają na "CGM Rap Podcast".


2018.03.11

opublikował:

„Malik Montana to jest dla mnie fejkowa postać”

foto: P. Tarasewicz

Zapraszamy do obejrzenia czwartego odcinka „CGM Rap Podcastu”. Tym razem Marcin Flint, Krzysztof Nowak, Wujek Samo Zło i Dawid Bartkowski poświęcają sporo miejsca nowemu krążkowi Tego Typa Mesa. „RAPERSAMPLER” ukaże się dopiero w piątek, ale my mieliśmy już możliwość wysłuchania materiału i wskazujemy jego mocne i słabe strony. Analizujemy także nominacje do Fryderyków, wskazujemy, które tytuły nie powinny się wśród nich znaleźć i wybieramy kilkanaście płyt zasługujących na nominację w zdecydowanie większym stopniu.

Wśród poruszanych tematów m.in. rapowe duety, charytatywna działalność raperów, udział artystów hip-hopowych w spektaklach teatralnych i generalnie coraz częstsze zderzenia kultury wysokiej z kulturą uliczną.

Wujek rozpoczyna od nawiązania do poprzedniego odcinka, w którym padło sporo ciepłych słów pod adresem Borixona. WSZ nie ukrywa rozczarowania, że doceniony przez niego Borixon nagrał kawałek (a nawet dwa, o czym artyści informowali kilka dni temu) z Malikiem Montaną. – Dla mnie to jest strasznie fejkowa postać, która lansuje się na posiadaniu pieniędzy. To jest tani lans, a jednak to chwyta, co mnie martwi – przyznaje Wujek.

Polecane