MY RIOT FEAT. PEJA – „Sam przeciwko wszystkim”


2011.09.29

opublikował:

MY RIOT FEAT. PEJA – „Sam przeciwko wszystkim”

Zespół My Riot przedstawia nowy teledysk do utworu „Sam przeciwko wszystkim” z gościnnym udziałem Pei. W klipie występuje sam Tomasz Gollob – indywidualny mistrz świata w jeździe na żużlu.

 

Glaca:

„`Sam przeciwko wszystkim` to moja kolejna produkcja, w którą zaangażowany jest Ryszard Peja. Kolejny utwór, który kierujemy do wszystkich z otwartymi oczami i kochających dobre dźwięki, i do tych, dla których `Jeden taki dzień` i `Pozwól żyć` były ważnymi kawałkami. Teledysk do nowego singla z płyty „sweet_noise”, My Riot, powstawał przez wiele tygodni. Zaangażowałem do jego stworzenia Mikołaja Góreckiego, który pracował z duetem Glaca & Peja przy `Jeden taki dzień`. Tak ważny projekt mogłem oddać tylko w jego ręce.
W teledysku dopełnieniem muzyki i tekstu jest historia prawdziwego mistrza. Indywidualnego mistrza świata na żużlu, Tomasza Golloba. Chcieliśmy pokazać drogę na szczyt młodego chłopaka który ma jedno marzenie: stać się, w tym co robi, najlepszym na świecie. Dzięki Gollob Racing i klubowi Stal Gorzów mogliśmy wejść tam gdzie oko normalnego kibica nie dociera.
Tomek Gollob uwierzył w wizję, którą mu przedstawiłem i jego pomoc była nieoceniona.
My Riot, Peja i mistrz świata na żużlu. Połączyła nas pasja i ciężka praca którą wkładamy w urzeczywistnienie swoich projektów i snów.
Pokonaliśmy w sumie 5 tys km żeby zrobić zdjęcia do tego obrazu. Muszę osobiście podziękować tym, których wsparcie sprawiło że możemy Wam zaprezentować wideo do Sam Przeciwko Wszystkim.
Bez pomocy mecenasów i sponsorów ten klip nie mógłby powstać. Dziękuję firmie Enea za wsparcie dla artystów i sportowców. Dziękuje bardzo Mirkowi Maszońskiemu/Maszoński Logistic/ za wspieranie mojej wizji artystycznej.

Jak najserdeczniej pozdrawiam i dziękuję za zaangażowanie w obraz, młodzikom GUKS Wawrów, juniorom i seniorom Stali Gorzów oraz całemu Zarządowi  i pracownikom klubu. Kolejny sen, tym razem o połączeniu świata muzyki i sportu można było spełnić. Jesteśmy wdzięczni, ze tylu ludzi zaangażowało się w powstanie tego obrazu. Dziękujemy Wam wszystkim.”

 

MY RIOT FEAT. PEJA – „Sam przeciwko wszystkim”

Po wspaniale przyjętym „Pozwól żyć“ z solowego albumu Peji „Na serio“, duet Glaca & Peja powraca w wielkim stylu. Utwór „Sam przeciwko wszystkim“ miał już swoją radiową premierę na liście NRD w radiu Eska Rock. Dziś doczekał się oficjalnej premiery internetowej.

To kolejny singiel, który znajdzie się na debiutanckim albumie My Riot.

Płyta zespołu My Riot pod tytułem „sweet_noise” ukaże się 13.09.2011. Trwają prace nad wideoklipem do tego utworu.

Album My Riot „sweet_noise“ można zamawiać już w pre-orderze: http://merlin.pl/Sweet-Noise_My-Riot/browse/product/4,927792.html

Popularne news

Polecane

Share This