MY RIOT – „Jordan River”


2011.07.19

opublikował:

MY RIOT – „Jordan River”

My Riot proponuje fanom gratisową EP-kę pt. „LA-3C.T.”, w oczekiwaniu na premierę albumu „sweet_noise”.

Glaca z Hackerem chcą przedstawić Wam drogę, która zaprowadziła ich do płyty „sweet_noise” i do powstania My Riot. Co tydzień, we wtorek, na Facebooku zespołu, udostępniony zostanie w specjalnej aplikacji http://apps.facebook.com/my_riot/, za darmo, jeden z utworów powstałych na początku wspólnej drogi Glacy i Hackera. Kompozycje te zostały stworzone w całości on-line, w czasie pobytu Glacy w Los Angeles.

Wszystko co trzeba zrobić żeby móc pobierać utwory bonusowe, to przyłączyć się do grona fanów My Riot na oficjalnym Facebooku zespołu i raz w tygodniu odpowiedzieć na proste pytanie.

EP-ka, którą zespół oddaje w ręce fanów to bardzo surowy materiał, prosto z archiwum zespołu. To właśnie te kawałki są kręgosłupem My Riot. Od nich się wszystko zaczęło. Brzmią jak soundtrack do mega imprezy, w ciemnym klubie, gdzieś w środku wielkiej metropolii. Gdzieś gdzie nikt nas nie usłyszy, płynie beat, płynie Riot i energia, która stała się początkiem łączenia w sieci przeszłości Sweet Noise z nowym wymiarem.

Zbierajcie te utwory, gdyż po pobraniu ostatniego z nich, będziecie mogli pobrać specjalną okładkę do tej unikatowej, bonusowej EP-ki, która nazwana została „L.A.-3City” . 8 tygodni – 8 utworów. Bądźcie czujni!!

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że część lub fragmenty tych kompozycji będzie można usłyszeć na listopadowej trasie My Riot.

Premiera pierwszej płyty My Riot zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami odbędzie się 13.09.2011. Więcej informacji na www.myriotband.com i www.facebook.com/myriotband

Polecane

Share This