Czy Słoń umiałby zabić człowieka? Co mógłby sobie wytatuować na twarzy? Jak ocenia sushi robione przez Palucha?

Słoń gościem najnowszego odcinka Najgorszych Pytań

2021.03.26

opublikował:


Czy Słoń umiałby zabić człowieka? Co mógłby sobie wytatuować na twarzy? Jak ocenia sushi robione przez Palucha?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W najnowszym odcinku Najgorszych Pytań Słoń odpowiada na kilka bardzo poważnych i na kilka zupełnie niepoważnych pytań Marcina Flinta.

Czy jest nas na świecie za dużo? Czy Słoń umiałby zabić człowieka? Czy wymieniłby płyty Szpaka na narkotyki? Czy jadł kiedyś sushi robione przez Palucha? Czy usprawiedliwiłby tortury, żeby wyciągnąć od kogoś ważne zeznania? Najbardziej pomysłowa śmierć o jakiej czytał Słoń? Co by kupiłby Schellerowi na urodziny? Czy Polacy potrafią kręcić filmy grozy? Czy jest za eutanazją? Co mógłby sobie wytatuować na twarzy? Co powiedziałby ministrowi zdrowia? Czy chciałby mieć banger jak Kizo? Odpowiedzi na te i kilka inny pytań znajdziecie w materiale video poniżej.

Sprawdź ostatni odcinek Przesłuchania ze Słoniem.

Zasada jest prosta – możesz odpowiedzieć TAK i NIE. Raz możesz powiedzieć POMIDOR. Wracamy z nowym odcinkiem cyklu PRZESŁUCHANIE. I choć Słoń nie do końca zastosował się używania krótkich i jednoznacznych odpowiedzi zapraszamy was do zapoznania się z odpowiedziami na wiele skrajnych pytań. Od polityki (Krystyna Pawłowicz, Strajk Kobiet), przez twórczość rapową (sukces „Wojny totalnej”, raperzy rapujących wreszcie w swoim stosunku do władzy), interesy (czy na podwójnym złocie można zarobić milion złotych?), środowisko rapowe (czy jest najbardziej skłóconym środowiskiem muzycznym, czy to dobrze, że po miesiącach ciszy Quebo skomentował zarzuty stawiane Kartky’emu?), po sprawy społeczne (legalizacja twardych narkotyków, akceptacja rapera geja). Zapraszamy!

Słoń: „Moim szefem są ludzie którzy mnie słuchają. Oni mnie zatrudniają” – obejrzyj także najnowszu odcinek podcastu Flintesencja.

Polecane

Share This