Nizioł: „Gdybym był prezydentem Polski, to zjednoczyłbym naród”


2021.03.02

opublikował:

Nizioł: „Gdybym był prezydentem Polski, to zjednoczyłbym naród”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

5 marca swoją premierę będzie miał najnowszy album Nizioła, zatytułowany „Game plan”.

– „Game Plan” to zbiór 16 utworów, które powstały w momencie reorganizacji mojego życia: dieta, treningi plus zdrowy tryb życia. Musiałem wiele rzeczy poukładać od nowa, aby móc się skupić na mojej pasji – efekt tej pracy już niebawem będziecie trzymać w dłoniach – komentuje Nizioł.

Nowy album artysty możecie już zamówić na Preorder.pl, gdzie znajdziecie wydanie wzbogacone o specjalną książeczkę ze zdjęciami oraz wszystkimi tekstami, autograf Nizioła oraz wlepy.

W oczekiwaniu na now album zapraszamy Was do obejrzenia najnowszego odcinka JKŻ z Niziołem w roli głównej.

Nizioł: Pandemia sprawiła, że zwolniłem i dzięki temu miałem czas, żeby zastanowić się nad paroma kwestiami

W grudniu Nizioł i Szwed gościli w podcaście Proceente Feat. Panowie rozmawiali o pracach nad płytą Nizioła, sytuacji pandemicznej w 2020 roku, Szwed opowiadał także o tym, jak wyglądała praca w studiu przy pierwszym lockdownie, a jak wygląda teraz. Raper i producent przyznają także, że tęsknią za „lasem rąk, nawet tym w małych klubach”. Nizioł ubolewa, że z płytą udało zagrać mu się zaledwie cztery z 25 zaplanowanych koncertów. Przyznaje jednak, że pandemia spowodowała, że postanowił zadbać o formę i swoje zdrowie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nizioł z motywacyjną bombą „Progres”

Chłopaki omawiają także filmowe produkcje rapowe – takie jak film o Chadzie czy dokument o Moleście.

– Największą zaletą filmu o Chadzie jest to, że został stworzony. Nie wszystko co tam widziałem mi się podobało – chwilami przecierałem oczy jak widziałem niektóre sceny, ale ogólnie oceniam ten film na plus – komentuje Nizioł.

– Jeśli chodzi o film o Moleście to miałem normalnie ciary. Ja te same sytuacji przeżywałem w tych samych czasach. Doskonale je pamiętam. Film Molesty trafił do mnie w stu procentach – przyznaje raper.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nizioł zapowiada „Game Plan”. Nowy singiel w sieci

Nie zabrakło rozmowy na temat najpopularniejszego debiutanta ostatnich lat w polskim rapie:

Życzę mu, żeby nie zwariował od sławy – powiedział Szwed o Macie.

Szwed zdradza szczegóły pracy nad krążkiem Biliona i Paprodziada z Łąki Łan. Nizioł przyznaje, że obecnie docenia muzykę i artystów, którzy niosą pozytywne przesłanie.

– Nie za bardzo rozumiem, to co dzieje się obecnie w muzyce – widziałem niedawno takiego mema: Kiedyś gangsterzy chcieli być raperami, a teraz raperzy chcą być gangsterami.

To tylko niektóre z tematów, które panowie poruszyli podczas blisko godzinnej rozmowy. Dowiecie się z niej także m.in. co Szwed i Nizioł sądzą o debiutanckim singlu Alberto, #lockdownlchallange Jongmena i modzie na morsowanie:-)

Polecane

Share This