„Paluch jest samcem alfa w gronie dziewczynek”

Nowy odcinek CGM Rap Podcastu już w sieci.


2018.12.12

opublikował:

„Paluch jest samcem alfa w gronie dziewczynek”

fot. P. Tarasewicz

Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka CGM Rap Podcastu, w którym Marcin Flint, Proceente, Wujek Samo Zło i Numer Raz komentują najważniejsze wydarzenia w polskim rapie. Tematem ubiegłego tygodnia była oczywiście premiera „Czerwonego dywanu”, nowego albumu potwierdzającego pozycję Palucha na rodzimej scenie. Marcin Flint, który nigdy nie był fanem twórczości poznaniaka, tym razem nie ma wątpliwości: – Nikt jak BOR w tym roku – mówi mając na myśli zarówno o nowym krążku szefa labelu, jak i wydanym w październiku albumie „Atypowy” Szpaka, który osiągnął już sprzedaż pozwalającą na przyznanie platyny.

Stoją za nimi liczby, stoi pozycja Palucha. Facet jest ostatnią osobą na scenie, z którą chciałbym mieć beef. Jest samcem alfa w gronie dziewczynek. Tak to wygląda – komentuje Flint. Wujek Samo Zło propsując „Czerwony dywan”, mówi także o tym, że Paluch coraz bardziej narusza „trójpodział władzy” w Poznaniu, dominując na tle Rycha i DGE. W ostatnich dniach dużo mówi się o gorącej atmosferze w stolicy Wielkopolski. Peja atakuje Szpaka, podopiecznego Palucha, tymczasem Paluch bezpardonowo ciśnie Young Multiemu, którego Rychu z kolei broni. – To jak walka rodzin mafijnych – mówi o całej sytuacji Proceente.

W nowym odcinku kilka słów na temat „Życiówki” Rycha, urodzinowego koncertu Hemp Gru w Progresji i solowego krążka Abradaba. Zapraszamy.

Polecane