Plazmatikon – "Muzak" – klip


2012.07.30

opublikował:

Plazmatikon – "Muzak" – klip

Po serii żywiołowych koncertów w ramach MUZAK SALE TOUR, Plazmatikon zbiera siły przed powrotem na trasę jesienią.  Nie znaczy to jednak, że przez ten czas autorzy przebojowego „Muzaka” pozwolą o sobie zapomnieć. Od dziś można oglądać teledysk do tytułowej piosenki z najnowszego albumu. Quasi-dokumentalny klip do „Muzaka” to nie tylko gratka dla fanów, którzy na ekranie mogą rozpoznać siebie lub swoich znajomych, ale także możliwość zobaczenia w innej roli jednej z czołowych postaci polskiego hip-hopu. Do powstania obrazu przyczynił się bowiem nie kto inny jak Vienio, współtwórca legendarnej grupy Molesta Ewenement, a także przyjaciel zespołu:

Od jakiegoś czasu zajmuję się obrazkiem. W końcu ile można się gapić w ekran podglądu kamery na swoim klipie i nie dodawać swoich opinii. Klip dla Plazmatikona powstał spontanicznie.” – opowiada Vienio – „Chłopakom wyłamała się ekipa filmowa, więc zadzwonili do mnie. Szybko skołowałem kilku kumpli i byliśmy gotowi do pracy. Koncepcję w zasadzie wymyślili chłopaki z zespołu, a my doprowadziliśmy to do formatu klipu. Zdjęcia wykonali Tomek Naumiuk, Sebastian Jaworski i ja. Montażem zajął się Adam Tarasiuk. Należy wspomnieć również znajomych zespołu, którzy dodali swoje „dwa grosze”, uśmiechając się do kamery.

Zdjęcia do  klipu powstały podczas koncertu promocyjnego w Klubokawiarni CHWILA, mieszczącej się przy ulicy Ogrodowej 31/35 w Warszawie.

Klip „Muzak” Plazmatikon do obejrzenia na CGM.pl! Zapraszamy.

Polecane

Share This