TEDE – "Kalash"


2010.08.05

opublikował:

TEDE – "Kalash"

Prezentujemy teledysk do utworu „Kalash” z dwupłytowego albumu Tede „fuckTede/Glam Rap”. To już trzecie video promujące najnowszą płytę tego warszawskiego rapera. Po spokojnym i zaangażowanym społecznie utworze „Dokąd Idziesz Polsko” i zdecydowanie luźniejszym „22” BCCUSTOM” Tede serwuje porcję mocnego rapu nawiązującą do głośnego hitu „Glokk” pochodzącego z płyty „Esende Mylffon” wydanej w 2006 roku.

Oprócz nowego teledysku, wytwórnia Wielkie Joł przygotowała limitowany singiel oraz okolicznościową koszulkę PLNY Textylia. Na płycie znajdują się autorskie remiksy utworu Kalash w wykonaniu producentów związanych z wytwórnią Wielkie Joł. Swoje kompozycje zaprezentowali Dolcu, Luxon oraz młodyGrzech.

Płyta i t-shirt są już do kupienia w sklepie internetowym Holahola.pl oraz flagowym sklepie Hash24 w Warszawie u zbiegu ulic Koszykowej i Mokotowskiej.

Wideoklip do utworu Kalash zrealizowany został w podwarszawskich Markach w jednej z hal dawnej Fabryki Braci Briggs. Za produkcję teledysku odpowiedzialna jest ekipa First Floor Studio.

Tagi


Polecane

Share This