Kuqe 2115 i Bedoes 2115 w nowym kawałku „Wilk”

Artyści promują nowy serial Canal+.


2023.02.16

opublikował:

Kuqe 2115 i Bedoes 2115 w nowym kawałku „Wilk”

fot. mat. pras.

Światło dzienne ujrzał właśnie nowy kawałek Bedoesa i Kuqe wydany przez Label 2115. Utwór i teledysk promują serial „Wilk”, w którym występują obydwaj raperzy. Premiera wszystkich odcinków serialu już 17 lutego się w Canal+ online.

Współpraca 2115 i ekipy serialu „Wilk” swój początek miała już w pierwszym sezonie, gdzie epizodyczną rolę po raz pierwszy zagrał Bedoes. Tym razem w pierwszoplanową postać wcielił się Kuqe. W „Wilku” zagrał wiernego ideałom, a jednocześnie przytłoczonego ilością odpowiedzialności, która na nim spoczywa, przywódcę młodych rebeliantów. To właśnie postać serialowego Macieja była inspiracją do nowego kawałka.

– Chcieliśmy, żeby to nie był typowy, filmowy soundtrack. Pewnie, gdybym interpretował ten serial dosłownie, to ten kawałek byłby ciemny i agresywny, ale nie robiliśmy go tak, jak należy ani tak, „jak się robi”, tylko po swojemu. Dlatego w „Wilku” znajdziecie to, jak ja rozumiem Macieja, czyli moją postać, ale też dużo spontaniczności i moich emocji, które miałem w tamtej chwili – mówi Kuqe.

0

Polecane

Share This