MADE FOR MIXING – zobacz zdjęcia z 20-lecia CATZ’N DOGZ

W sobotę panowie obchodzili 20-lecie działalności

2023.05.24

opublikował:


Sobotni wieczór spędziliśmy w warszawskim Niebie na imprezie MADE FOR MIXING, gdzie CATZ’N DOGZ obchodzili swoje 20-lecie. Partnerem wydarzenia była marka Monkey Shoulder – 100% malt whisky. Co dla Catz’N Dogz oraz Monkey Shoulder oznacza łączące ich hasło „Made for Mixing”? Dla marki to zdecydowanie wyjątkowe koktajle, które można tworzyć na bazie miksu single maltów, co jest swoistym DNA marki. Jest to także czas na miks prawdziwych doznań smakowych i muzycznych. Skład Catz’ów, Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk, wręcz podkreślają te elementy w swojej wypowiedzi:

„Miksowanie muzyki i smaków prowadzi zawsze do unikalnych doświadczeń. „Made for mixing” oznacza dla nas wolność. Muzyka, którą gramy na imprezach, nigdy nie jest taka sama. Zawsze tworzymy nowe połączenia i staramy się, aby każdy nasz występ był dla publiczności niezapomnianym przeżyciem”.

Catz’N Dogz obiecuje, że cały jubileuszowy rok 2023 będzie wyjątkowy. W nadchodzących miesiącach czeka nas kilka wspólnych celebracji, pełnych wielu niespodzianek i zaskoczeń. Duet zawita zarówno na sceny największych festiwali, jak i do ich ulubionych klubów. Wszystko to po to, aby być blisko swoich fanów, w wyjątkowy sposób podziękować im za wspólną historię oraz zbudować niesamowitą energię i atmosferę, która będzie ich niosła wysoko przez co najmniej 20 kolejnych lat.

Poniżej możecie obejrzeć nasze zdjęcia z celebracji 20-lecia chłopaków oraz nasz wywiad z nimi.

 

Polecane

Share This