10 lat później – Artur Rawicz vs Dawid Podsiadło – kiedyś i dziś

"Moim celem nigdy nie były stadiony. Chodziło o to, żeby robić rzeczy, które podobają się ludziom".


2023.05.24

opublikował:

10 lat później – Artur Rawicz vs Dawid Podsiadło – kiedyś i dziś

fot. YouTube

How it started and… how it’s going – tak w skrócie można podsumować nowe wideo opublikowane na kanale Dawida Podsiadło. Dokładnie 10 lat po pierwszej wizycie u nas wokalista ponownie spotkał się z Arturem Rawiczem, by podsumować ostatnią dekadę. – Moim celem nigdy nie były stadiony. Chodziło o to, żeby robić rzeczy, które podobają się ludziom – deklaruje Dawid. Cóż – dziś ma jedno i drugie – jego piosenki podobają się ludziom na tyle, że wyprzedaje stadiony.

Rozmawialiśmy z Arturem Rawiczem 5 dni przed premierą mojej debiutanckiej płyty pt. „Comfort and Happiness”. W moje dwudzieste urodziny. I rozmawiamy dziś. 5 dni przed dziesiątą rocznicą wydania tej debiutanckiej płyty. W moje trzydzieste urodziny.

Dziś kończą się moje lata dwudzieste. Dziękuję wszystkim, którzy byli, lub w dalszym ciągu są, na pokładzie tego szalonego pojazdu – czytamy w opisie materiału. Dawid skończył 30 lat wczoraj, ale materiał pojawił się u niego późnym wieczorem, stąd publikujemy go dopiero teraz. Wideo jest zbitką starej i nowej rozmowy.

Co się zmieniło przez te 10 lat? – Myślę, że w wielu kwestiach dowiedziałem się, o co chodzi, ale w wielu dalej nie – mówi Dawid. – Ale mówisz szybciej i jesteś bardziej wygadany – zauważa Artur.

A jeśli macie ochotę odświeżyć rozmowę Artura z Dawidem z maja 2013 r., zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu.

Polecane

Share This